•  

  #zbocznienadzis

  Szczerze się przyznam zacząłem pisać posta, takiego pro. Ale okazuje się, że wyszedł mi szalenie długi, szalenie nudny i mega nieciekawy wykład. Dokładnie taki z jakiego sam uciekałem z uczelni. Sam nabywałem tą wiedzę już od gimnazjum. Najpierw podstawy elektroniki, potem elektrotechniki, a na koniec dołożyłem do całości człowieka.

  Elektro Play

  Z mojego przydługiego nudnego wykładu zostawię absolutne podstawy podstaw:

  1. Prawo Joule’a-Lenza:

  Ilość ciepła wydzielanego w czasie przepływu prądu elektrycznego przez przewodnik elektryczny jest wprost proporcjonalna do iloczynu oporu elektrycznego przewodnika, kwadratu natężenia prądu i czasu jego przepływu.

  Pamiętajcie o tym, żeby nie doprowadzić do poparzeń elektrycznych osoby z którą się bawicie.

  2. Oporność skóry jest zmienna. Kilkaset Ohm tak z grubsza. To wszystko zależy od jonów jakie się w nas akurat znajdują.

  3. Do naszych zastosowań najlepiej używać prądu stałego przerywanego. Należy jak ognia unikać prądów przemiennych. Szczególnie takich których częstotliwości operują w przedziale 30~120 Hz.

  4. Skóra szyi, klatki piersiowej i brzucha absolutnie nie nadaje się do tej zabawy. Ogólnie w większość takich zabaw powinno się bawić od pasa w dół. Dalej chyba dość interesująca okolica.

  5. Upewnijcie się czy osoba uległa ma sprawne serducho.

  6. Nawet w bedeesemach prąd i woda się za bardzo nie lubią.

  7. Wysokie napięcie jest ok, natężenie niekoniecznie.

  Tak pisałem wykład, i coraz bardziej dochodziłem do wniosku, że zacznijcie od zwykłych elektrostymulatorów. To jest względnie bezpieczne, o ile przeczytacie instrukcję. Panowie dominujący - też przeczytajcie instrukcję, albo niech wasi ulegli, Wasze uległe przeczytają Wam. Przypominam, że to Wy jesteście odpowiedzialni w tej zabawie. Pamiętajcie o odpowiednim żelu oraz o tym, żeby elektrody całą powierzchnią przywierały do ciała.
  Niestety w internecie nie ma informacji jak razić prądem w sposób bardziej wyrafinowany. Na elektrodzie i tak Wam powiedzą, że skoro Wasi ulegli narzekają to macie zasilacz z czarnej listy... ale sporo informacji jest (również na elektrodzie), tylko trzeba to umieć pożenić pewne informacje, mieć szczątkową wiedzę z zakresu elektroniki i trochę mózgu do poskładania elementów układanki. Ja za Was tego nie będę robić, bo pomylicie [mA] z [MA] i nieszczęście gotowe (╯︵╰,)

  Mając na myśli elektroda, nie mówię tutaj tylko o samoprzylepnych elektrodach do elektrostymulacji, ale też jest cała masa innych gadżetów, które da się podłączyć do prądu. Klatki z poprzedniego wpisu, sondy waginalno-analne, korki analne, czy zabawki do stymulacji cewki moczowej. Moim ulubionym chyba jest pętla, którą jednocześnie się bije i razi prądem - ot, taka sadystyczna ciekawostka.

  Pamiętajcie też, że wszelkie czynności seksualne mają to do siebie, że z czasem robi się coraz bardziej mokro. A przynajmniej powinno. Bądźcie gotowi do natychmiastowego wyłączenia "sterownika".

  I jeszcze jedna informacja. Tym razem na koniec. Od takich zabaw może zatrzymać się akcja serca 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ nawet u zdrowych ludzi.

  pokaż spoiler #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm #spanking #ekshibicjonizm #swingers

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (22)

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Was p0laczków to trzeba ruchać jak przykazał Stonoga.
  OP zrobił wpis, że nie ma urlopu, doszło do sytuacji losowej, nie będzie w stanie przyjść do pracy przez tydzień, bo różowa w szpitalu. Pyta jak to rozegrać.
  A co w komentarzach?
  Hurr durr jak to pod koniec września nie masz żadnego urlopu, jesteś nieodpowiedzialny, nikogo to nie obchodzi - won do roboty.
  I to mnóstwo takich komentarzy.
  Ha tfu
  W normalnym kraju rozmawiasz z przełożonym, przedstawiasz mu w jakiej jesteś sytuacji, dostajesz wolne na czas ogarnięcia sytuacji.
  Pracownik zadowolony, szef również, bo pracownik czuje się zobowiązany wobec firmy.
  A urlop służy do wypoczynku, szczególnie w okresie letnim, a nie kiszenia na sytuacje losowe, do tego służy bezpłatny.
  W tym chlewie nic się nie zmieni, byłbym w stanie zrozumieć takie zachowanie wśród kierowników, ale jeśli społeczeństwo ma identyczne podejście, to trzeba was gnoić ile wlezie.
  #pracbaza #patologiazewsi #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (181)

Advertisement