Wpis z mikrobloga

Jakość #porsche to jest jednak klasa. Macan mi wywalił błąd, że ma za mało borygo (było ok), przechodziło mu po chwili stania, ale wkurzało. Dzisiaj zrobił to 4 czy 5 raz. Jeden telefon wystarczył, po 30 minutach zabrała go laweta, a po kolejnych 20 pod dom podstawili mi nowy model :) #motoryzacja #chwalesie #oswiadczenie
m.....o - Jakość #porsche to jest jednak klasa. Macan mi wywalił błąd, że ma za mało ...

źródło: comment_MmaoztGX4QSg0DPrH9CrozpWX1RoILss.jpg

Pobierz
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo: ile płacisz za ubezpieczenie? Na jaki okres umowa? W cenie masz opony czy sam kupujesz? Bo jak rozumiem za przegląd płacisz sam?
@mitatuyo: 30 lat temu jako coś się popsuło komuś w Lexusie lub była akcja serwisowa to przyjeżdżał mobilny serwis i naprawiał na podjeździe u klienta jeśli nie mógł przyjechać do serwisu lub nie miał czasu. Dzisiaj w segmencie premium wydaje mi się powinno to być podstawą napraw gwarancyjnych.
@resuf: 5,5k za drugi rok wyszło, umowa na 2 lata, opon nie kupiłem, mam limit 60 kkm na dwa lata, jak był śnieg przez 3 dni to jeździłem drugim autem po prostu :) sam płace za przeglądy.