Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

1 Marca 2019 premierę ma gra Dawn of Man twórców #planetbase, czyli Madruga Works.

Z tej okazji robię #rozdajo 2 kluczy #steam do gry.
Klucze rozlosuję wśród plusujących ten wpis.

Dawn of Man to gra indie typu #citybuilder / #survival w której zarządzamy osadą prehistorycznych ludzi od paleolitu do epoki żelaza. Staramy się przeżyć dzięki zbieractwu, polowaniu, tworzeniu narzędzi i rozwijaniu technologii.

Strona gry na Steam

#gry #gryindie #strategie #steamrozdajo #dawnofman #gamedev


Zasady:

1.Bez zielonek
2.Bez ludzi udzielających się na patostreamerskich tagach
3.Losowanie przez Mirkorandom
4.Koniec i losowanie 1.03 o 10.
Pobierz
źródło: comment_jvQPD10Ugde3UAp19TXQ2H6Raa9qdOK8.jpg
  • 41
@czteroch: Na teraz jeśli chodzi o modowanie, to można tylko tworzyć nowe scenariusze, tzn. np. z iloma ludźmi startujesz, z jakimi zasobami, budynkami, jakie będą cele gry itp.
Można też wybrać w jakim środowisku ma się toczyć scenariusz np. Północ z dłuższymi zimami, mniejszą ilością zasobów i drzew, chyba będzie możne te ustawienia modyfikować.

Myślę, że będzie więcej opcji modowania, bo twórcy zdają sobie sprawę, że to może mieć duże znaczenie
@nabalama: Nie jestem obiektywny, ale jeśli chodzi o Ancient Cities, to większość materiałów jakie prezentują twórcy skupia sie na grafice która jest świetna, ale bardzo mało o ile w ogóle pokazują jeśli chodzi o gameplay/mechaniki gry. Napewno AC jest bardzo ambitne, ale nie wydaje mi się żeby szybko to wydali.