Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem pół-świadomy sen. Pamiętam tylko końcówkę, ale mogłem robić, co chcę. Więc co wymyśliła moja głowa? Znalazłem się w domu i siedziałem z jakąś dziewczyną. Wyjąłem jej do polizania #!$%@? i polizała!!! Wow, to #!$%@?, pytam się o pusie, czy mogę wsadzić. Zgodziła się i kazała sobie włożyć, ale nie mogłem trafić, to trochę pomogła (XD). Realizmu dodało to, że czułem na palcach śluz z jej dziurek. Później znalazłem się w nią w restauracji. Zamówiła jedzonko, jeden talerz. Na nim trochę ryżu, hamburger i jakiś sos. Dla mnie był ten hamburger i go zjadłem, a później na ten sam talerz kelner doniósł dla niej schabowego. Zapytałem o wiek, 26 lat, ja mówię 21 i spoko, uśmiechnęła się. Później znowu w domu bawiłem się jej dziurkami. Na końcu jechałem z nią samochodem po swojej okolicy i widziałem zatoczkę dla autobusów, kazałem jej się tam zatrzymać. Wybiegłem z samochodu podczas jazdy, a ona odjechała... Liczyłem na kolejne seksy. Ale że miałem blisko do sklepu, poszedłem po czipsy i piwo. Kupiłem dwa piwa i cztery paczki czipsów. Pamiętam ją do teraz, w głowie widzę jej twarz i jej cipsko. Ehhhhhh, nie zapytałem o imię i teraz żałuję. Żegnaj, moja mała :(((

#przegryw #tfwnogf #feels #seks #swiadomysen #sen #sny #wygryw #rozowepaski #kochamcie
  • 1