Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie

Trwa druga tura wyboru tematu przygody tutaj - czas do 28.02 do godziny 17:00

Tym razem pytanie z pominięciem ankiet - jak bardzo Waszym zdaniem ważna jest rywalizacja poszczególnych graczy w przygodzie? Czy w dotychczasowych przygodach porównywaliście się z innymi? Nie mam tutaj na myśli naturalnej rywalizacji z graczami po drugiej stronie barykady, a pomiędzy sojusznikami. Czy ważny jest jedynie wspólny cel w przygodzie, czy również indywidualne osiągnięcia?

-------------------------------------------------------
Zapisz się do spamlisty, z której wołam tylko do nowych przygód
Pobierz lacuna - #lacunafabularnie

Trwa druga tura wyboru tematu przygody tutaj - czas do ...
źródło: comment_x91uuLh9aW8aqmCxFgDA0BXsUvEgb9VD.jpg
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Może nie tyle że się porównywnuję się co chcę zaistnieć w sposób który zmieni świat gry. Dla mnie ważne jest coś osiągnąć, a od akcji w Lakunvik zacząłem wymyślać cele dla swojej postaci, które chcę zrealizować i to jest priorytet (oczywiście oprócz dobrej zabawy XD) . Jak inni gracze dojdą do bardziej widowiskowych efektów w ogóle mi nie przeszkadza, a nawet jest lepiej bo buduje to świat gry. No i planuję tworzyć
Ja żem tylko chciał robić tarcze ino, żebymy wszyscy nie zgineli. A i ino chciałżem jeszczy młynarzówne wyryćkać- nie wiedzioł, żem że z tego się mogą bahory napłodzić.

Moi przodkowie zapewne nigdy nie przypuszczali, ze ich potomek zostanie generałem armii Jihadu. Potrzeba porównywania się do innych? Nie - wszak wszyscy wiedzieli, ze BPP jest najskuteczniejszą armią jaką można zebrać - nie musiałem ani sobie, ani nikomu innemu niczego udowadniać (ale przecież też
@lacuna: Uważam, że indywidualne osiągi są ważne, bo kreują niesamowite historie (sam się o tym przekonałem xD). Ale z drugiej strony fajne jest dyskutować z drużyną na temat dalszego planu działania. Powinien być zachowany umiar.
@lacuna: I to, i to. Jihad zawsze na pierwszym miejscu, ale skoro inni asasyni prawie spalili Tyr, to nie mógłem sobie odmówić sprawdzenia, czy i mi się może prawie uda spalić Akkę, czy jednak całkowicie ją zniszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także najpierw drużyna, a później, o ile będzie to fajnie zmotywowane, cele indywidualne.
@lacuna: Ja się zgadzam z @TynkarzCzwartejSciany , najbardziej w twoich grach ceniłem wpływ postaci graczy na wygląd świata. Fajnie jest widzieć wzmiankę o swoim ludziku w poście opisującym co się aktualnie dzieje. I też uważam, że cele wspólne mają priorytet, chyba, że ktoś gra jakimś socjopatycznym fanatykiem religijnym ( ͡° ͜ʖ ͡°), to wtedy może psuć tzw. dobro wspólne i jeżeli to dobrze przy tym odgrywa postać,