Wpis z mikrobloga

Ekologia w Azji. Kupujesz 6 pączków? Dostaniesz 7 worków foliowych. Po jednym na każdego pączka osobno i większy worek z rączką, żeby to wszystko spakować.

Kiedyś próbowałem z tym walczyć i mówić, że nie potrzebuję tyłu worków. Zwykle kończyło się interwencją kierownika. Odrobinę niezrozumienie na poziomie języka, ale głównie niezrozumienie intencji - czemu w ogóle ktoś może nie chcieć każdego pączka zapakowanego osobno.

Wiem, nic nie widać, same worki.

#paczek #azja #ekologia #ciekawostki
Pobierz kotbehemoth - Ekologia w Azji. Kupujesz 6 pączków? Dostaniesz 7 worków foliowych. Po ...
źródło: comment_iwSB2J4hGpc0z7wOrMJFzUEQCBf4114q.jpg
  • 33
@zbigniew-wu: to akurat nie do końca głupie, bo takich ciastek nie musisz zjeść w 1 dzień. Jakby były w jednym dużym opakowaniu to, biorąc pod uwagę wilgotnośc powietrza (mówię o tropikalnej częsci Azji) na drugi dzień wchłonęłyby wilgoć z powietrza, nie byłyby chrupkie przez co niedobre.
Czesem to rozwiązują jakimś szczelnym opakowaniem (typu puszka) a czasem właśnie pakując osobno.
@kotbehemoth ale pakowanie oddzielnie jest dużo wygodniejsze. Pączki się razem nie posklejają, a jedząc każdego pojedynczo masz woreczek zabezpieczający rękę przed #!$%@? i kruszeniem. Jedyną sensowną formą zastąpienia tego są papierowe torebki i pudełko.
@3nter: kurde chyba przegabiłem odpowiedź a już drugi raz go nie zdzierżę :) czemu je pakują? bo ja tylko wyłapałem, że te ładne kolorowe opakowania są, żeby ładniej wyglądało. No ale worki na pączki ładnie wyglądają :P