•  

W nawiązaniu do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/39290309/estonczycy-maszeruja-zeby-wesprzec-pewdiepie-litwi/

Możecie pokazać polaczkowi Smosha, albo innego dobrego zagranicznego Youtubera. Polaczek obejrzy przez 3 sekundy i powie, że głupie i nie rozumie bo nie po polsku. Pokażecie polakowi H3H3 to powie, że to jakiś debil z autyzmem. Pokażecie polaczkowi Markipliera, człowieka który po wielu problemach życiowych stanął na nogi, jest wzorem do naśladowania, gdy tylko może to wpłaca swoje ciężko zarobione pieniądze na czyny charytatywne, polaczek powie że jakiś debil krzyczący do kamery i pewnie pedał bo ma kolorowe włosy. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje PEWDIEPIE'A. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie Abstrachuje, Kruszwil, patostreamy, FameMMA, Daniel Magical, Gimper, Waksy, Mandzio, Isamu, Poszukiwacz, Niekrytykrytyk lub Zdupy z kart Na Czasie. Nie znacie życia, wasze gałki oczne są wypalone od polskich kanałów które podpierdalają w chujowy sposób contenty zza granicy. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwego contentu. Na widok ShoeOnHead, Pyrocynical, videogamedunkey lub Quackity byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Zagraniczny content to jedna z najlepszych rzeczy jakie można zobaczyć. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych widzów.
    W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pokazują mu PewDiePie'a. Kiedy chłopak odmówi oglądania, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do PewDiePie'a.

#takaprawda #pasta #trochepastatrochenie #pewdiepie #youtube #memy #internet #heheszki

źródło: 2019-02-28_01h14_08.png

+: lubie-sernik, Another_One +6 innych