Wpis z mikrobloga

@pauleta19 zrobiłem tak dwa lata temu na prawie rok bo mnie gra nudziła... i teraz żałuję. Miałbym pokaźniejszą kolekcję ( ͡º ͜ʖ͡º) i byłbym bliżej "przejścia" HSa (złote portrety, 60 lvl, wszystkie karty, wszystkie przygody na heroicu, wbicie legendy).

Po znajomości Twoich wpisów wnioskuje jednak, że jesteś osobą, która potrafi się irytować grą, działaniami Blizzarda i duperelami więc jak masz być zdrowszy to czemu sobie nie dać
@pauleta19:
rzuciłem hsa z rok temu, po zarobieniu paru k PLN będąc pół competitive grajkiem, i od tamtego czasu moje życie stało się lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak juz sie bralem za hsa, to pochlaniał STRASZNIE duzo mojego czasu. Ale ogolnie nie żałuję że to porzuciłem
@Fiktorianin:

Zainstalowałem na smartfonie, ale nie wiem czy mi się uda, bo jestem osobą, która współzawodnictwo bierze na poważnie i w gry multiplayer bardzo mnie angażują.

@simoneczek_pl:

Złote portrety można zrobić dla wizualnej przyjemności. Przygody w heroicu nie są niestety już dostępne, ale też fajna zabawa. Wbicie legendy to już grind. Do legendy dochodziłem zarówno competitive deckami jak i fun deckami. Jestem zdania, że nawet osoba NIE potrafiąca grać w
@pauleta19: Mam po prostu kolekcjonerską żyłkę, więc nie chodzi mi o złapanie króliczka tylko jego gonienie. Szczerze to mnie najbardziej motywuje do grania w HS.

Aktualnie mam 87% kart (64% wagowo), do wszystkich złotych portretów daleko bo dopiero 30% winów zdobyte sumarycznie. Wg moich wyliczeń potrzebowałbym albo 12 tysięcy złotych albo 560 tygodni grania przy założeniu, że 500 golda na tydzień robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) A