Wpis z mikrobloga

Mircy ( i Mirabelki też) co wy robicie wieczorami ? W sensie w godzinach powiedzmy 18-24. Jakiś czas temu trochę pozmieniało mi się w życiu, odpadło sporo obowiązków i zyskałem wolne wieczory dla siebie. Niby spoko, ale problem jest taki, że nie wiem co z nimi zrobić. Wcześniej byłem ciągle zabiegany a teraz nadmiar wolnego. Moje dni często wyglądają tak. 7-15 #pracbaza, potem obiad, siłownia/basen i w sumie około 18 jestem wolny przez co trochę mi odwala. Łażę do kina na ostatnie seanse, jadę pogapić się na ladne widoczki nad wodą albo robię sobie #nightdrive po #warszawa (jeśli ktoś dziś widział czarnego opla jeżdżącego jak #!$%@? w kółko po centrum /starym mieście to serdecznie pozdrawiam i polecam się jako darmowy uber ). Ktoś coś ? Jakieś pomysły na hobby / spędzanie czasu tak, żeby nie zalegać w domu na kanapie ?
#pytanie #hobby #nuda
  • 14
@Mental_Disabled nie sprawia mi to frajdy,

@Maljevic czytałem książki, ale tak jak napisałem trochę znudziło mi się zaleganie w domu. Quizy ? Możesz coś rozwinąć? Artykułów nie będę pisał bo 1) siedzenie w domu 2) pisanie do szuflady jest słabe

@Miszasan gdyby byli sami spoko klienci jak to ok. Nie chce mi się użerać z pijanymi patusami tym bardziej, że nie potrzebuję dodatkowej kasy.
@NowyGrzes: wspinaczka, sekcja sportów walki, strzelectwo - możliwości jest mnóstwo, co tydzień praktycznie też WNR, więc autem można pojeździć. Jak chcesz wyjść do ludzi porozmawiać to sa spotkania językowe organizowane (np language exchange).
@Euphor sporty walki i strzelectwo - tego jakoś zupełnie nie czuję. Raczej spokojny że mnie typek. Byłeś kiedyś na WNR? Bo zawsze kojarzyło mi się to z takim trochę patusiarskim towarzystwem co szpanuje autem.
@NowyGrzes: bylem dawno temu na cargo i Zawadach, na WNR akurat nie. Sporo tam ludzi przyjeżdża i przekrój aut różny, podejrzewam, ze cześć gapiów to takie Sebki z ościennych mieścin, ale chyba nie każdy tam to przychlast. Jak chcesz kiedyś polatać po Wwa to daj znać.
@Euphor wiesz ja raczej taka zwykła jazda nie sportowo. Auto nie pozwala (115km hehe) no i w sumie w pracy jeżdżę autem, więc utrata prawka za przekroczenie o 50km odpada.