Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj odpierniczyło to ja nie wiem. Przeprowadzamy się do innego mieszkania, stwierdziłem, że warto może wynająć firmę przeprowadzkową do tego zamiast bujać się z kartonami - transport + przynajmniej jedna osoba do pomocy. Firmę Go! Przeprowadzki znalazłem w internetach.

Nie meliśmy dużo tego, dwa regały ikea i dwa biurka + reklamówki ikea z ciuchami i kilkanaście kartonów róznej wielkości. Dziewczyna zadzwoniła rano i udalo się wcisnąć na 19 tego samego dnia. Kolejnego dnia mieliśmy oddać mieszkanie, również o 19.

Gość[szef] miał przyjechać z lekkim poślizgiem, bo przedłużyły mu się inne dostawy. No ale ok, myślę, poślizg 10-20min. Nic takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyszliśmy wcześniej z pracy żeby wszystko popakować. Wybija 19, dzwonimy żeby się upewnić że będzie, kartony i wszystko spakowane, my czekamy, mówi że będzie później. Mija 20, dzwonimy drugi raz gdzie jest, mówi, że się rozlicza z klientem i jedzie. Godzina ok. 21 dzwoni i pyta się gdzie to jest dokładnie bo nie widzi takiego osiedla - oczywiście podjechał pod zły adres.

No ok. Przyjechał razem z pracownikiem, zszedłem po gościa, jedziemy na górę, chciał zobaczyć ile tego. Powiedział, że płatne gotówką przed rozładunkiem w miejscu docelowym. Poszedłem zatem do bankomatu. Wracam. Nasze prawie wszystkie rzeczy oprócz mebli są na parterze. Wszedłem do mieszkania, troche rzeczy zostało, więc stwierdziłem, że pomogę i zaniosę pod windę.

Przyjeżdża winda razem z kilkoma naszymi rzeczami i pracownikiem. I gość mówi, że ma złą wiadomość, ale szef już miał dość na dzisiaj i jest zmęczony i że pojechał zatankowac samochód a jemu powiedział żeby dostarczył wiadomość i że jutro mogą to zrobić rano xD xD No ku#@a xD Miał dość, zmęczył się, więc sobie pojechał xD I jeszcze pipa wysłał pracownika żeby to powiedział klientowi. Dzwoniłem od razu do niego gdzie jest to nie odbierał i odrzucał xD

Więc zostaliśmy w dupie z wszystkimi rzeczami na mieszkaniu, nie wiedząc czy czegoś nie podpierd%&^ł i wiedząc, że jutro musimy oddać mieszkanie nie mając ugadanej żadnej innej firmy transportowej.

Zrobię chu%wi antyreklamę gdzie tylko będę mógł.

#warszawa #zalesie #transport nie #heheszki
tmk_w - Co się wczoraj odpierniczyło to ja nie wiem. Przeprowadzamy się do innego mie...

źródło: comment_raep1OFEl72xhZfFoUZfEPs3lrj8lWWj.jpg

Pobierz
  • 48
@tmk_w: Mnie kiedyś pewna firma transportowa, już po przeprowadzce, zaskoczyła ceną za usługę. Przeprowadzka została odbyta w ciągu ok. 2 godzin, i na odległości 2 km, a oni policzyli za 4 godziny i kilkadziesiąt km.
Okazało się, że czas i kilometry to oni liczą od wyjazdu z bazy, a bazę mieli na drugim końcu województwa (o czym nigdzie nie informowali) no i czas rozliczany od każdej rozpoczętej godziny zegarowej. Więc zamiast
@tmk_w a ja jak debil gdy pracowalem przy przeprowadzkach #!$%@? zeby klient nie musil placic za kazda godzine, tym bardziej gdy godzina sie konczyla, a kolejna by musiala byc zaplacona mimo, ze minelo 10minut.... Fajnie bylo gdy sie np. dostalo browarka, badz na browarka za to ale to tylko od ludzi ktorzy widzą jal wyglada osoba ktora #!$%@?, #!$%@? branza, czasem warto dac wiecej za godzine pracy firmie i mieć perfekt niz
@tmk_w: ja wziąłem sprintera, trzech kolegów, dwie skrzynki piwa, kiełbaskę na grilla i się uwinęliśmy w pół dnia ( ͡º ͜ʖ͡º) A na 3 razy trzeba było bydlaka ładować... Z samych mebli mieliśmy kanapę w całości, szafę w całości, łóżko w częściach, szafę w częściach, stół i krzesła, całe AGD i wiele innych gratów. Chyba by mi żyłka pękła jakbym wynajął firmę i zrobili mi taki