Wpis z mikrobloga

#bojowkamedycznegoklefedronu #narkotykizawszespoko #kiciochpyta #kodeina
Koleżanka w ciągu doby zjadła 6 opakowań antidolu przy zerowej tolerce (tak, wyraziłam swoją radość, że żyje), najpierw jedno, kolejno dwa i trzy. Według znanego powszechnie przepisu pozbyła się paracetamolu. Była zawiedziona, nie poczuła żadnej różnicy. Proszę mi potwierdzić albo zaprzeczyć, że to przez to: bierze Eliceę (inhibitor zwrotnego wychwytu sero) i Trittico (antagonista receptorów sero). Na ile dni musiałaby odstawić, żeby poczuć efekt?
Została ostrzeżona o możliwych skutkach ¯\_(ツ)_/¯
  • 27
@anonspierdon: O jeju, a wino to sfermentowany sok z owoców. Gdybyś nie wiedział to opioidy nie uszkadzają albo uszkadzają w małym stopniu szare komórki, a kodeina to prolek morfiny, ćpając kodeine defacto ćpasz morfine, a u ultrametabolizerów już małe dawki mogą spowodować depresje oddechową, ale skąd jakiś zjeb narkofob może to wiedzieć xD
@anonspierdon: A tak btw to z mojego komentarza " Nie wiem skąd wstrząsnąć słowa na takich ludzi jak Ty. Zanim coś napiszesz jebnij się porządnie w głowę młotkiem." wywnioskowałeś mój wiek oraz to że biore kodeine, normalnie #!$%@? sherlock.
@GothBoyy666: czytam twoje wysrywy i troche mi cie nawet zal, nie zdajesz sobie sprawy ze jestes opiowrakiem, czyli najgorszym sortem cpuna, i w najlepszym wypadku skończysz na odwyku gdzie przyjebią ci łatkę cpuna którą "z dumą" bedziesz nosił do końca zycia, czy tego chcesz czy nie
@anonspierdon: Nie wiem, nie mam do ciebie nic ale tutaj szczerze nie popisałeś się inteligencją oraz wiedzą o narkotykach. MOIM zdaniem kodeina a alkohol to jak piwo a wódka, po kodeinie nie jesteś agresywny ani nic tego typu, chociaż każdy odczuje i zrozumie to inaczej.
@ein_keel: Leki ssri (chyba w większości) są metabolizowane przez enzym CYP2D6, czyli ten sam który metabolizuje część kodeiny do morfiny. Logicznym wnioskiem jest więc to, że działanie kody może być bardzo osłabione. "Klepliwość" kody w duzej mierze zależy od tego ile wątroba danej osoby produkuje wyżej wspomnianego enzymu (genetyka). Ogólnie 6op antidolu przy zerowej tolerancji mogły spowodować poważne konsekwencje. Dawki rzędu 900mg to biorą już osoby z naprawde wysoką tolerancją na