•  

  Ulane Bingo 75! Cały czas jest stabilne 11 haseł, ale ponownie bingo nie siada. Wyniki:
  macu macu- gruby ma wyzwanie, spakować się do bagażu podręcznego. NA TRZY DNI... Po wstawce na początku wysrywu widać,że zrobił to dobrze nawet nie składając swoich ciuchów, tylko ugniatając je jak w worku na śmieci. Przy okazji robi tyradę na temat kosmetyków. Ale będzie miał zdziwko jak z żyletką w podręcznym go nie wpuszczą XD

  szafa vs język polski 1:07 "Muszę SE kupić małą pastę do zębów" ; "skąd WZIĄŚĆ małą perfumkę?"; "ja DZISIEJ tak delikatnie z sushi"

  1:46 słodki Jezu, ależ #kieleckiulaniec spasł tą CYTRYNĘ

  2:06 RYCERZE PYTAJĄ dlaczego kamera jest umiejscowiona tak, a nie inaczej. Pan im odpowiada, że ta cienka (dosłownie i w przenośni) kamera zasłaniałaby mu monitor, który ma chyba z 30 cali... #bebzunlogic

  COMBO! 2:38 dziś w cyklu "przemyślenia z PRUSAKA" #ussponton przeżywa że mu postawili światła na drodze i przez to są korki. Wcześniej świateł nie było, i jakoś KURNIA to działało, a teraz korek KURNIA od miasta.

  6:16 po przemyśleniach na temat fryzury przenosimy się do GALERII w celu zakupienia kart. Do galerii oczywiście wrócimy po jedzeniu, które tradycyjnie trzeba rozchodzić.

  6:55 nie samymi zakupami człowiek żyje, bebzun wpiermandala w lokalu JESZ ILE CHCESZ za 25 zeta.

  7:02 KASANDRA dała głos. Z pełną gębą powiedziała coś w stylu "MMMNOOOO"

  COMBO! 7:40 kolejny raz gubernator udowadnia, że jego relacje z płcią przeciwną są cholernie skrzywione. Bo wiecie jak to z kobietami, niby nic nie chcą, a potem OPIERNICZAJĄ pół talerza. Po czym jebany hipokryta namawia Kasandrę, żeby SPRÓBOWAŁA tego, co on sobie nałożył jako drugą (nagraną) porcję i nawet specjalnie dlatego wziął więcej.

  pokaż spoiler z pewnością jego trzy żołądki nie mają tu nic do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #mocnyvlog

  źródło: Bingo75.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Dlaczego Polska to mentalny bantustan - na podstawie strajku dla nauczycieli. Na początku zaznaczę, że nauczycielem nie jestem, jestem lekarzem.

  Otóż obserwuje sobie strajk nauczycieli i podejście tutejszej społeczności do niego i stwierdzam, że Polska to chlew obsrany gównem i nic się tutaj nigdy nie zmieni. Zawsze bawią mnie w telewizji gdybania pt. "w tym tempie Polska dogoni Niemcy za x lat". Otóż Polska przez 1000 lat swojej historii nigdy Niemiec nie dogoniła pod względem rozwoju i nigdy nie dogoni. Wynika to z prostego faktu, że nie inwestuje się tutaj pieniędzy w rozwój kraju i społeczeństwa - zamiast tego wypierdala się je w błoto.

  Wielu z was podnosi argument, że nauczycielom te pieniądze się nie należą - jako że są słabi w swoim fachu. Po cześci się tutaj zgodzę, chociaż ja na swojej drodze spotkałem naprawdę wielu fajnych, mądrych nauczycieli. Nikt zdolny nie pójdzie uczyć do szkoły, nawet jeśli ma zacięcie pedagogiczne, jeśli gdzie indziej może zarobić 2x tyle. Niestety, żeby poziom nauczania w Polsce wzrósł, trzeba najpierw podnieść płace, nie bacząc na to, że część z tych ludzi na to nie zasługuje. Po prostu trzeba przyciągnąć do zawodu lepszy materiał, kusząc ich lepszymi zarobkami. Fajnie gdyby poszedł za tym również program weryfikacji umiejętności kandydatów (na który jednakowoż obecnie nie mam pomysłu), tak aby nie zrobił się to dobrze płatny zawód dla rodziny burmistrza lub dyrektora. Tłuszcza (w tym ta tu obecna) nie rozumie, że to jej przede wszystkim powinno zależeć na poprawie publicznej edukacji, ponieważ to jej nie stać na prywatne szkoły (gdzie nauczyciele zarabiają więcej, to i prezentują wyższy poziom - choć to też nie do końca, bo większość najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce to szkoły publiczne).

  Inni drą japę, że nauczyciele wzięli uczniów za zakładników. Niestety, w Polsce nie można w cywilizowany sposób dogadać się z rządem. Widzieliśmy to wcześniej na podstawie protestu lekarzy rezydentów (my też miesiącami próbowaliśmy z rządem rozmawiać, ale nas zlewano ciepłym moczem, a ostatecznie oszukano). W chlewie obsranym gównem zwanym Polską póki nie sięgnie się po rozwiązania siłowe (dla nauczycieli takim rozwiązaniem jest np. brak rad klasyfikacyjnych, bo jakie inne argumenty mogą mieć?), póty nie osiągnie się jakiejkolwiek sensownej pozycji negocjacyjnej z rządem. Problemem ludzi wykształconych w tym kraju jest to, że protestują z sposób cywilizowany (nie jak górnicy, rzucający kostką brukową).

  Rozwiązaniem kwestii płac w krajach cywilizowanych (np. Niemcy) jest ustalanie płac w korelacji z poziomem rozwoju gospodarki. W Polsce właściwe byłoby ustalenie zarobków nauczycieli na porządnym, godziwym dla wykształconego człowieka poziomie - np 1,5-2 średnich krajowych. Odniesienie zarobków to średnich rozwiązałoby nawracający problem względnego zmniejszania się płacy w stosunku do reszty społeczeństwa wraz z czasem (wszak większość ludzi w pracy dostaje co jakiś czas podwyżkę).

  Po raz kolejny obserwujemy również żenujący propagandowy spektakl w wykonaniu państwowej telewizji. Najbardziej przerażający jest fakt, że tak prymitywny przekaz ma jednak w Polsce swoich odbiorców.

  Podsumowując, w kraju nad Wisłą można wyjebać w błoto dziesiątki miliardów złotych (czego celem jest wyłącznie utrzymanie się przy korycie), które można by było mądrze zainwestować w rozwój (w tym podniesienie poziomu publicznej edukacji).

  #strajknauczycieli #polska #edukacja

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Kiedy oglądasz Lech - Legia (0 - 0), Milan - Lazio (0 - 0) oraz Bremen - Bayern (0 - 0).
  #mecz

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Marchwiński, Lech Poznań [1] - 0 Legia Warszawa
  #mecz #golgif #lechpoznan #legia #ekstraklasa

  odpowiedzi (17)