•  

  Ulane Bingo 75! Cały czas jest stabilne 11 haseł, ale ponownie bingo nie siada. Wyniki:
  macu macu- gruby ma wyzwanie, spakować się do bagażu podręcznego. NA TRZY DNI... Po wstawce na początku wysrywu widać,że zrobił to dobrze nawet nie składając swoich ciuchów, tylko ugniatając je jak w worku na śmieci. Przy okazji robi tyradę na temat kosmetyków. Ale będzie miał zdziwko jak z żyletką w podręcznym go nie wpuszczą XD

  szafa vs język polski 1:07 "Muszę SE kupić małą pastę do zębów" ; "skąd WZIĄŚĆ małą perfumkę?"; "ja DZISIEJ tak delikatnie z sushi"

  1:46 słodki Jezu, ależ #kieleckiulaniec spasł tą CYTRYNĘ

  2:06 RYCERZE PYTAJĄ dlaczego kamera jest umiejscowiona tak, a nie inaczej. Pan im odpowiada, że ta cienka (dosłownie i w przenośni) kamera zasłaniałaby mu monitor, który ma chyba z 30 cali... #bebzunlogic

  COMBO! 2:38 dziś w cyklu "przemyślenia z PRUSAKA" #ussponton przeżywa że mu postawili światła na drodze i przez to są korki. Wcześniej świateł nie było, i jakoś KURNIA to działało, a teraz korek KURNIA od miasta.

  6:16 po przemyśleniach na temat fryzury przenosimy się do GALERII w celu zakupienia kart. Do galerii oczywiście wrócimy po jedzeniu, które tradycyjnie trzeba rozchodzić.

  6:55 nie samymi zakupami człowiek żyje, bebzun wpiermandala w lokalu JESZ ILE CHCESZ za 25 zeta.

  7:02 KASANDRA dała głos. Z pełną gębą powiedziała coś w stylu "MMMNOOOO"

  COMBO! 7:40 kolejny raz gubernator udowadnia, że jego relacje z płcią przeciwną są cholernie skrzywione. Bo wiecie jak to z kobietami, niby nic nie chcą, a potem OPIERNICZAJĄ pół talerza. Po czym jebany hipokryta namawia Kasandrę, żeby SPRÓBOWAŁA tego, co on sobie nałożył jako drugą (nagraną) porcję i nawet specjalnie dlatego wziął więcej.

  pokaż spoiler z pewnością jego trzy żołądki nie mają tu nic do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #mocnyvlog

  źródło: Bingo75.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h