Wpis z mikrobloga

Kupiłem 2-3 sni temu buty i wczoraj 1 raz założyłem. Zdarło mi się jak na zdjęciu, obstawiam ze po miesiacu użytkowania te buty będą wygladac strasznie bo bardzo łatwo schodzi ten nałożony materiał. Jak to zareklamuje myślicie ze przyjmą czy uznają ze z mojej winy? W sumie nie wiem w jaki sposób to się stalo :c Sklep to CCC. #pytanie #pytaniedoeksperta #gorzkiezale
NiePrzystosowanyDoZycia - Kupiłem 2-3 sni temu buty i wczoraj 1 raz założyłem. Zdarło...

źródło: comment_xwB5HFJZHK6gUBhqR4SejMS2KfgbostK.jpg

Pobierz
  • 16
@lubie-solnik: Do pracy to ja odkładam te co już są przechodzone i nie wypada ich założyć na wyjście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecne Caterpillary mam 6 rok, już od jakiegoś czasu zostały przerzucone na półkę "praca". Struktura buta nienaruszona, nic się nie rozłazi, nic się nie odkształca, nie obdziera i nie przeciera. Dałem za nie niecałe 400zł, więc moim zdaniem nie warto co roku wykładać 200zł na
Anaheim - @lubie-solnik: Do pracy to ja odkładam te co już są przechodzone i nie wypa...

źródło: comment_QxnM2oUgtr1g0EWomHKA4hp2CHo25S3K.jpg

Pobierz
@jakwlesie: COLFAX MID 716680. Za kostkę są najwygodniejsze, nie bez powodu buty trekkingowe buty mają taki krój. W tych butach zdarzało się, że szedłem po kilkanaście kilometrów i nogi na tym nie ucierpiały, więc uznaję za wygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)