Wpis z mikrobloga

#krakowskiewykopparty #wykopparty

Dziś pierwsza tygodnica wykopowska, a wciąż mam wrażenie jakby to było wczoraj. Może to przez nikłą ilość snu, a może to maybelline.

Nie będę wymienić ludzi, których naprawdę chciałbym tu oznaczyć, bo to nie jest prosta rzecz, ale na szczęście z kilkoma już podzieliłem się wrażeniami. Jestem pewien, że osoby, z którymi miałem fajny kontakt wiedzą, iż było wspaniale ich poznać. ʕʔ

Podziękowania odrębne na pewno nalezą się organizatorom!
@MasterSoundBlaster Mój drogowskaz w drodze na bifor, który wskazał miejsce spotkania na ulicy, gdzie znajdował się jedyny bar.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krzesimir Wykopowy mistrz ceremonii. Na początku byłem przekonany, że jest to osoba wynajęta, bo sprawiał wrażenie osoby nazbyt dostojnej jak na wykopka. :p
@idol89 Człowiek trzymający w ryzach imprezę i trzymał pieczę podczas konkursów, czasem aż za bardzo, szczególnie w konkursie na temat wiedzy sportowej w okręgu Kraków. #pdk
Poza tym to bardzo majestatyczny człowiek i męczennik, który musi pić do odcięcia za #!$%@? i grzechy wykopków. ;)

W tym miejscu wypada jeszcze pochwalić się nagrodami i podziękować za nie. Konkursy idealne, bo wystarczyło wziąć w nich udział, a nagrody i tak będą niczym w "Od przedszkola do Opola", bo wszystkie dzieci zaśpiewały równie wspaniale.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie nagrody obecnie są rozsiane po świecie jak Sagala swoją drogą. :D

@Sox-in-the-Box wspaniałe skarpety, co prawda rozmiar 41-45, ale za to bardzo rozciągliwe co widać na moich kulasach(48). Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZaufanaTrzeciaStrona za koszulkę, która jednak była nieco za mała na mnie nad czym ubolewam bardzo, bo to piękna pamiątka. Jednak coś co nie mogło być dla mnie koszulką, doskonale sprawdziło się jako zwiewna sukienka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wołam przy okazji @niebezpiecznik-pl, bo też macie fajne koszulki, a tak naprawdę wolę z wami nie zadzierać. ;p Mam za to naklejkę z waszym logiem, którą zawinąłem komuś ze stołu, w odwecie za zabranie mi przez jakiegoś huncwota maści na ból dupy (przydałaby się) i okularów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@drewnianysklep za fantastyczne pudełko z gałązką JODŁY w środku. :D Będzie służyć mi jako pudełko na tabakę. ;)

Przy okazji zapraszam na tabakę, którą wciągnę za zdrowie uczestników i osoby, które nie zjawiły się z różnych przyczyn na party. ;) #wykopsnuffersclub
  • 16