•  

Świetna pułapka ofsajdowa obrońców Arsenalu, po której sędzia daje karnego dla Tottenhamu. Oglądanie meczów bez VAR-u to tak jakby się cofnąć do ery VHS-ów.
    #mecz #pilkanozna #arsenal #premierleague

•  

@grucki: Sędziowanie w Anglii jest naprawdę fatalne. VAR to konieczność.

•  

@grucki: var w anglii to i tak komedia,

źródło: telegraph.co.uk

•  

Sędziowanie w Anglii jest naprawdę fatalne. VAR to konieczność.

@Carl_Corey: W Hiszpańskiej VAR rozwiązał wszystkie problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@CartmanXD: Niestety, nie jest. Mediaworker z Mirrora (trudno mi nazwać kogoś kto robi tak naciąganego clickbaita dziennikarzem) nie rozumie przepisów które cytuje:

before playing or attempting to play the ball, or challenging an opponent for the ball

Oba warunki zostały spełnione, Kane próbował zagrać piłkę i walczył o nią. Spalony.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Kleki_Petra: zielonka dupa cicho

pizdo, przeproś bo nie ma szans racji

@grucki: swojego ojca w to nie mieszaj

blog sędziowski
      https://www.dutchreferee.com/foul-before-offside-offence/

z arbiter cafe. Ale wykopek i ZIELONKA wiedzą lepiej XD jeszcze ci będzie mówić o clickbajcie XD ludzie trzymajcie mnie XD

źródło: twitter.com

•  

@CartmanXD xD no rzeczywiście jakiś random autorytetem sędziowskim xD. Gluptasie, zrozum że to był błąd sędziowski i przeproś.

•  

@grucki: Nawet jakby sam papież z Wengerem mówili ci, że to był prawidłowy karny to nadal będziesz szedł w zaparte. Taki typ człowieka, na wsiach to popularna postawa, nie masz argumentów? przekrzycz. Jesteś dyletantem (wątpie, że znasz takie słowo xd) pieniaczem, nie masz żadnego pojęcia o zasadach gry ale się wymądrzasz. Nie masz żadnych argumentów, powołaj się na profesjonalne źródło, ja ci podałem link który udostępnił twitter ekspercki "arbiter cafe" ale przecież ty wiesz lepiej niż zawodowy sędzia XD Nie chce mi się dyskutować ze szczylami. Taki twój obraz jak poniżej XD

źródło: i.kym-cdn.com

•  

@grucki: aha byłbym zapomniał: nie zesraj się XD

•  

@CartmanXD ekspert jak z koziej dupy trąba. Jak on jest ekspertem to ty masz trzycyfrowe IQ, a zarówno ja, ty jak i twój lekarz wiemy że to nieprawda. Nie raz okazało się że pierdoli głupoty i za wszelką cenę broni sędziów.

•  

@grucki: dobrze, ty masz swoją rację, ja swoją a konkluzja jest taka, że Arsenal nadal w Lidze Europy XD

•  

@CartmanXD: Przykro mi, nie masz racji. Linkujesz do twita, pod którym wypowiada się nie kto inny, a sam Mark Halsey i nie przyznaje Ci racji:
      https://twitter.com/RefereeHalsey/status/1101960318618615809?s=19

•  

sam Mark Halsey

@Kleki_Petra:

posłużę się argumentem opa

Jak on jest ekspertem to ty masz trzycyfrowe IQ

Ze słów typa na którego się powołujesz nie wynika kompletnie nic, stwierdza, że jest spalony (co chyba wie i widział każdy) i w jego opinii kane wpływa swoim zachowaniem na grę obrońców, kwitująć, że AR (mniemam sędzia asystent) nie jest w stanie wszystko zobaczyć. Jakie wnioski? bo nie rozumiem twojego argumentu.

ponieważ zbyt wiele nie ogarniasz, specjalnie dla ciebie włączyłem google translator:

Pierwsze pytanie: czy Kane jest na pozycji spalonej?

Zawodnik znajduje się na pozycji spalonej, jeżeli:

każda część głowy, ciała lub stóp znajduje się w połowie przeciwnika (z wyjątkiem linii połowy) i
      każda część głowy, ciała lub stóp jest bliżej linii bramkowej przeciwnika niż zarówno piłka, jak i drugi przeciwnik
      Ponieważ ramiona i dłonie graczy nie są brane pod uwagę, powinniśmy spojrzeć na głowę Kane'a. Jeśli spojrzysz na to na obrazie, zobaczysz, że Kane jest na pozycji spalonej.

Ale to nie wszystko. Zawsze miej na uwadze: "Nie jest przestępstwem być na pozycji spalonej".

Moment faulu
      W tej chwili piłka jest nadal wysoko w powietrzu, Kane zmienia pozycję, by skierować ją w stronę bramki. Ale to Mustafi wpada na plecy Kane'a i ten atak fauluje Kane'a. Tottenham nie może grać w piłkę.

Faul przed atakiem na spalonym

The Laws of the Game wyjaśniają trzy rzadkie scenariusze dla graczy stojących na pozycjach offside:

gdy obrońca fauluje atakującego, gdy już gra w piłkę
      gracze stoją na drodze obrońcy
      kiedy obrońca fauluje atakującego przed graniem w piłkę
      Ta ostatnia jest ważna tutaj. Zasady gry mówią: "zawodnik na pozycji spalonej przesuwa się w kierunku piłki z zamiarem zagrania piłki i jest faulowany przed rozpoczęciem gry lub próbą zagrania piłki lub wyzywaniem przeciwnika na piłkę, faul jest karany jak to miało miejsce przed przestępstwem na spalonym. "

Tak, Kane zmierza w kierunku piłki, ale nie ma żadnej próby zagrania w piłkę. Nie rzuca też wyzwania obrońcy przed sobą. To obrońca (Mustafi, 20) za nim fauluje go. Więc faul jest karany. Prawidłowa decyzja w sprawie rzutu karnego.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Kleki_Petra: ponieważ grzebiecie jeszcze w tym temacie to przypomniał mi się gol w finale ligi mistrzów na wagę zwycięstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż trzech zawodników przebywa na pozycji spalonej natomiast strzał został przecięty przez obrońcę więc to obrońca został tym który podawał do napastnika drużyny przeciwnej. Analogicznie tutaj gdyby Kane otrzymał to podanie i skierował piłkę do siatki byłby gol nieuznany, natomiast @grucki: możesz mieć pretensje do Mustafiego, że faulował Kane'a w polu karnym. Bo przypominam ci, że piłkarz ma prawo przebywać na pozycji spalonej.

no ale POTĘŻNY ARSENAL został oszukany przez kurwa jakiś Tottenham XD parodia na kółkach.

po co ja się w ogóle produkuje xD

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h