Wpis z mikrobloga

#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #gimper #youtube

@rocky93: usunąłeś bo chyba się pozwu boisz, ale spoko, ja mam wyjebongo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest coś w tym zabawnego, że gimpera zapraszają do tańca z gwiazdami, jego filmy mają po kilka milionów wyświetleń


Bo Gimper potrafi dostosować content i wie co się aktualnie dzieje.
Jak jego widownia miała ok. 13-16 lat, to #!$%@?ł gameplaye i inby z różnymi seboyoutuberami typu Isamu.
Teraz zmieniła się moda, target wydoroślał i poszedł w stronę publicystyki, co sprawiło że stara widownia nadal go ogląda a i nowa dochodzi.

a ator nadal siedzi na kanapie, wymyśla teorie spiskowe i musi prosić widzów o oglądanie reklam


Meanwhile Atorek nie ogarnia że świat się zmienił i w kółko powtarza to samo co w 2013/14/15 jak zdezelowana płyta.
W kółko i do zesrania "uchodźcy hurr durr straszne ;_;" oraz #!$%@? o temacie przez 40 min, który można zamknąć w 10-ciu.
Nawet te jego "teorie spiskowe" się wypaliły i teraz to #!$%@? z uchodźcami w roli głównej xD

Facet traci zasięgi, bo widownia mu dorosła i widzi, że facet gada bzdury, a jakiekolwiek słowa krytyki sprawiają że grubas dostaje apopleksji, grozi pozwami, łapie za słówka przekręcając wypowiedź i zgrywa rannego łabędzia.
"Nowe" gówniaki też siedzą, ale krótką chwilę, bo ile można słuchać #!$%@? tego samego.

Inna sprawa że:
1. Grubciowi nie żyje się tak źle, skoro ostatnio zmienił mieszkanie xD
2. Grubcio niby taki wielki ekspert medialny i w #!$%@? wiele się zna, a jednak to Gimper będzie miał własny program i #!$%@?ł densy na parkiecie w TV( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
jak poznałem kanał atora, to pomyślałem sobie, ze ooo fajnie taki kanał komentujący politykę, fajna rzecz, a potem odpaliłem jakiś materiał i pomyślałem sobie " co on pierdzieli "


@rocky93: spoko, nie tylko Ty :)

Internetowi najbardziej zalazł za skórę łażeniem do Rzecznika Praw Obywatelskich i #!$%@?ąc o tym jakie to zło jest w internecie i jak to trzeba walczyć z patostreamerami i najlepiej jakby państwo coś zrobiło...
Praktycznie zachęcając nieogarniających
@WodzNaczelny: A mi tak osobiście zalazł za skórę tym, że jest mega hipokrytą i zrobi wszystko dla wyświetleń. Śledze jego poczynania tylko dla beki. Było dużo śmiechu jak jakas laska go pocisnęła, ze pierdzieli głupoty, a on jak zwykle udawał pokrzywdzonego xddd
Najlepsze było to,że w komentarzach pisał coś w stylu,że może obejdzie sie bez pozwu, jesli ta laska odwoła to co mówiła


@rocky93: a teraz udaje że sprawy nie ma i cicho siedzi, nawet jej nie przeprosił( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rocky93: a jako że jego bęben ustępuje jedynie masie jego ego, to zamiast się przyznać do błędu, udaje że nic się nie stało( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą nie 1 raz, inny przypadek to np. do zesrania powtarzane przez niego "sympozjon to gwaut mauych chłopców przez ich ojcuff i wujkuff" gdy każdy ogarnięty wysyłał mu link do wikipedii xd