Wpis z mikrobloga

Co za pech, trafiłem na Biblię białorycerstwa. Niejaki Rafał Wicijowski (szumnie nazywany "blogerem" i "pisarzem") jakiś czas temu spłodził coś przypominającego książkę pt. "Kobiety, które mają klasę". Co tam się odpier***a, to klękajcie narody. Jednak na wszystkim można zrobić biznes, nawet na białorycerskim udzielaniu "lekcji" p0lkom i hodowaniu armię nowych roszczeniowych księżniczek, które powinny tylko leżeć i pachnieć.

Literacko to jakieś 2/10, głównie "mądrości" znane z Demotywatorów.pl czy fejsbukowych fanpejdzy dla "silnych i niezależnych" przeplatane wymuszonymi wulgaryzmami. Tak w telegraficznym skrócie, to przesłanie „książki” brzmi: "Mężczyzna istnieje po to, by być sługusem kobiety i składać jej wiernopoddańcze hołdy”.
Nie sposób nie zauważyć, że to "dzieło" zyskało sporą popularność wśród damskiej części czytelników, ale nie ma się czemu dziwić - dzięki takiej twórczości nawet najbardziej wulgarne i obleśne karyniska mogą poczuć się jak hollywodzkie gwiazdy i podreperować ego. Szkoda mi tylko młodych, nieświadomych niczego chłopaków, którzy po takiej lekturze będą mieli wyprane mózgi i zasilą szeregi betabankomatów.

#zwiazki #spermochlip #litertura #rakcontent #niebieskiepaski #rozowepaski #karyna #p0lka #bialorycerstwo
  • 16
@retzev: Ja bym tej książki aż tak nie hejtował. Dzięki niej możemy zobaczyć kto ją czyta. Spotykasz pannę która uważa że to dobra "książka"? Już wiesz z kim masz do czynienia.

Przestańmy traktować kobiety jak zwierzęta które powinno się wychowywać. Biorąc na siebie odpowiedzialność tego jak się zachowują. Same mają rozum więc podążają ścieżką którą uważają za słuszną pokazując swoje priorytety i kodeks postępowania.

A to że bliżej im w zachowaniu
Ja bym tej książki aż tak nie hejtował. Dzięki niej możemy zobaczyć kto ją czyta. Spotykasz pannę która uważa że to dobra "książka"? Już wiesz z kim masz do czynienia.


@pablo_arriva: To prawda mireczku, jak mi jakas w pracy mówiła, że lubi "pokolenie ikea" to już wiedziałem, że typiara jest mentalną korpokaryną