Wpis z mikrobloga

Hej mirasy spod #rower #rowery #gravel #rowerowykrakow - chcę sobie ułatwić zakup gravela i przygotowuję skoroszyt (google doca) z porównaniem podstawowych parametrów. URL tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15PeYdIzg2Blwa3iUerkwQAfRWjlpIl5fU8phEVJLe7o/edit#gid=52501278&fvid=1237117528

Rowerów jest całkiem sporo. Celowałem w przedział cenowy 3-8k. Piszę, bo może ktoś chciałby skorzystać z takiej listy lub wspomóc jej powstawanie :)

Zaraz sezon, więc pewnie sporo ludzi będzie chciało kupić - możnaby od razu udostępnić publicznie.

Kryteria wyboru sam stworzyłem, jednak bardzi mnie interesuje zdanie innych - może zwrócicie uwagę na coś, co jest jeszcze istotne a o czym nie pomyślałem.

Założenie jest takie, że wchodzisz, filtrujesz po tym co cię interesuje i wybierasz z tego co zostaje.

Ktoś chętny / zainteresowany?

Btw - w moim przypadku zależy mi na rowerze, na którym na codzień obrócę do roboty i na basen (sakwy na bagażniku z tyłu; mam bagaznik, który montuje się do każdej kolarzówki bez uchwytów na bagażnik, bo z jednej strony przymocowany jest do obejmy na sztycę, która ma uchwyt na bagażnik a z dugiej do osi piasty, która jest specjalnie do tego bagażnika). Dodatkowo na tym rowerze w wakacje chciałbym śmignąć przełęcze w Dolomitach (byłem tam już wielokrotnie) i czasem zjechać na szuter.
  • 16
Rowerów jest całkiem sporo. Celowałem w przedział cenowy 3-8k.

@Maciek-z-Krakowa: To w końcu trzy czy osiem tysięcy chcesz dać na rower? ()


@Lipwig: nie wiem; na razie chciałem zrozumieć w jakiej cenie co można dostać. W sumie to zupełnie nieistotne - nie o mnie tu przecież chodzi.

@Maciek-z-Krakowa: no fajny ten przedział, taki nie za wąski, żeby nie można zbyt było łatwo pomóc.
@Maciek-z-Krakowa: Dorzuciłbym tam jeszcze nowe Tribany RC 500/520/520 Gravel.


@Erehr: dzięki, szukałem na stronie Decathlonu graveli ale nie znalazłem początkowo; dodałem tego 520 Gravel; jednak nie ma go dostępnego niestety; cenę wziąłem z internetu gdzieś i nie jestem pewien na ile jest ona prawdziwa ("z internetu gdzieś, czyli z mirko - ktoś gdzieś tu pisał wcześniej).
Jeśli ktoś chciałby pomóc to podeślijcie na prv namiary na swoje konto google'owe to wyślę zaproszenie do edycji dokumentu :)

Btw - ja już kupiłem (Octane One Gridd) - jednak sam arkusz okazuje się na tyle ciekawy, że chętnie go dokończę