Wpis z mikrobloga

Wymieniłem kartę, a Assassins Creed: Origins nadal działa jak gówno.
i5 3570k 3.4Ghz
rx 590 8gb
Kingston 2x4gb DDR3
Jakieś pomysły co jeszcze mam zrobić by nie wywalać tego PC na śmietnik? Procesor kręcić? Ram wymienić na 16gb?
Ta gra jest tak źle zoptymalizowana czy z tym PC jest jakiś problem. Wymagania spełniam i to zalecane (oprocz procesora)
Tutaj wynik testu z gry, ustawienia Wysokie.
#gry #assassinscreed #pcmasterrace
purrfect - Wymieniłem kartę, a Assassins Creed: Origins nadal działa jak gówno.
i5 3...

źródło: comment_OJLCkFl2PV18BzXwocKsVPt39wBG8sOs.jpg

Pobierz
  • 33
@purrfect: @Avijk: procek jest OK, po prostu AC żre go jak popieprzone. W tej generacji to pozostaje Ci tylko skok na i7-3770(K). Zaopatrz się w porządną pastę, zasilacz i chłodzenie i możesz spróbować coś ukręcić - raczej nie stracisz, bo to też fajny zestaw pod sprzedaż, gdybyś ewentualnie chciał generację lub kilka wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@purrfect: @gierape: @Aysorth: @lol123lol123:

Miałem duze problemy z odyssey. Na rx470 blokowala się na 20-30 fps w benchu. I problemem był windows. Na normalnym zaktualizowanym straszna kupa. Na ltsb 2016 z security updates mam 55 w benchu. Gra poza miastami ma 60. W miastach 45-50. Ustawienia high z chmurami na minimum, fullhd. I5 750 na 4ghz i 8gb.

Więc komp słabszy. Sprawdzałem origins, sytuacja była podobna choć gra
@Resuscytacja: @trolljaskiniowy: specjalnie kupiłem w weekend nową kartę, żeby przedłużyć życie tego PC o jeszcze te dwa lata chociaż (poprzednia karta to Radeon 7950).

Czyli jeśli nie chcę wymienić procesora to właściwie bez sensu, że tę kartę wymieniłem i mogę ją odesłać? Za te kasę to już o ps4 mogę myśleć.
@purrfect: #!$%@? ci da ta zmiana windowsa. Niech wrzuci jakieś porównanie wydajności, bo gość bzdury pisze. Swoją drogą 19 fps to trochę za mało, na wbudowanym benchmarku powinno trzymać koło 40 fps na high preset.

Btw, czyściłeś sterowniki po zmianie karty? Czasem coś lubi się krzaczyć po zmianie na kartę innej firmy i można nawet walnąć profilaktycznego formata