Wpis z mikrobloga

po tym jak padła mi płyta główna w #mi5 zamówiłem właśnie #oneplus #oneplus6, do tego etui i szkło hartowane nillkin, jeszcze jakieś protipy od posiadaczy typu lepsza ładowarka, jakieś przydatne apki itp.? nie mogę się doczekać kuriera
  • 13
@SHEAD: ładowarka dołączana do zestawu jest najlepsza bo jest w tej ich technologii dash charge. Apki myślę, że to kwestia indywiudalna, telefon po wyjęciu z pudełka ma wszystko to co potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°), sprawdź tylko czy nie ma aktualizacji oprogramowania i ciesz się nowym telefonem :P.
@SHEAD: link wyżej prowadzi do wersji US ładowarki, nie mają na stanie EU :(. Tak ładowarki z QC nie przydadzą się do oneplusa, jest to zupełnie inna technologia.
@SHEAD: z apek polecam googlowską klawiaturę i tryb do amoledów, możesz też sprawdzić Gcam która ma bardzo dobry nocny tryb i śledzenie obiektu ale apka nie działa jakoś zbyt stabilnie. Ja używam oryginalny carbon bumper case i jest zajebisty, szkła tymczasowo nie mam, ale kupiłem na Ali bo od Nillkina mi pękło tego samego dnia co założyłem xd