Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam dla Was nietypowe #rozdajo #rozdajosteam. Czemu nietypowe? Bo obędzie się bez reklamy, sprawa jest poważniejsza, ale o tym zaraz. Do rozdania mam DOWOLNĄ GRĘ DO 100ZŁ na Steam. Biorą udział wszyscy plusujący, losujemy jutro koło 20 mirkolosem. Tyle z formalności.

Napisał do mnie jeden z mireczków @kejbel, którego możecie kojarzyć z testów dyskontowych kurczaków pod tagiem #badaniakajbela, które kiedyś dla nas robił, co zaprowadziło go nawet do DD TVN ;) W każdym razie aktywny członek naszej społeczności, który kiedyś zrobił coś dobrego dla nas, dzisiaj potrzebuje naszej pomocy.

Przekazuję jego wiadomość:

Dzisiaj to ja strasznie chciałem was prosić o #pomoc #pomocdlazuzi !

Chodzi o wsparcie w postaci 1% dla Zuzi.

Zuzia jest siostrzenicą mojej żony i od samych narodzin walczy o lepsze jutro. Urodziła się z zespołem wad wrodzonych: ma wadę serca i wzroku, niedosłuch, wadę genetyczną. Zuzia nie rozwija się tak jak inne, zdrowe dzieci w jej wieku i gdyby tego było mało, niedawno wykryto u niej chorobę nowotworową - neuroblastomę.

Chciałbym was prosić o 1% z waszych podatków lub o wpłaty bezpośrednio do fundacji. Poniżej dokładne dane:


1% PODATKU:

NUMER KRS: 0000037904

CEL SZCZEGÓŁOWY: 35505 MROZEK ZUZANNA

SZANOWNI DARCZYŃCY, PROSIMY O ZAZNACZENIE W ZEZNANIU PODATKOWYM POLA „WYRAŻAM ZGODĘ”.


DAROWIZNY PIENIĘŻNE:

PROSIMY WPŁACAĆ NA KONTO:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

UL. ŁOMIAŃSKA 5, 01-685 WARSZAWA

ALIOR BANK S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Z DOPISKIEM:

„35505 MROZEK ZUZANNA - DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA”


Zapraszam do wspracia, jeżeli rozliczyliście już podatek to nawet tą symboliczną złotówką na konto. Wydaje się śmiesznie mało, ale i to pomoże! Pokażmy że gracze i wykopowicze to dobrzy ludzie na których można liczyć. Jeżeli nie dysponujecie środkami finansowymi, zostawcie chociaż plusa dla zasięgu, to także olbrzymia pomoc!

#pomagajzwykopem #steam #gry #podatki
G.....p - Dzisiaj mam dla Was nietypowe #rozdajo #rozdajosteam. Czemu nietypowe? Bo o...

źródło: comment_jpY7msvAYjYImtfhkQHrxV3jQ4qrL2HM.jpg

Pobierz
  • 17