Wpis z mikrobloga

@Neurohaox: Wspaniała kampania, taka #!$%@?, jak cała befefda.

Po przeczytaniu tego:

While Bethesda Softworks publishes more than just single-player games – in fact, we were one of the pioneers in multiplayer and competitive gaming


z ciekawości rzuciłem okiem na te ich pionierskie osiągnięcia w dziedzinie multiplayera i, #!$%@?, słabo. xD

The Elder Scrolls Online: Wrathstone2019

Fallout 762018

The Elder Scrolls Online: Murkmire2018

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter2018

Prey: Mooncrash2018

The Elder
@sejsmita: doczytałem, że tak próbowali się lansować w czasie kontrowersji związanych z battlefrontem 2, ale myślałem że jakiś rudy seba z 4 pudełkami po grach na ps4 i stara baba w moro nagrani telefonem to będzie jakaś parodia, a okazuje się, że to ich oficjalny kanał. A juz w ogóle biorąc pod uwage fakt, że zrobili kampanie marketingowa, w której przedstawiają się jako obrońcy gier single player i bezpośrednio po tym
@sejsmita: przede wszystkim bethesda ( czy tam zenimax ) nie jest spółką giełdową więc może być tak, że wszyskie decyzje podejmuje jedna osoba etc., a ta babka to Lynda Carter żona CEO Zenimaxu, więc napewno nie jest to jakaś pomyłka czy wymysł podrzędnego pracownika z działu marketingu. Swoją drogą bardzo ciekawa postać jak teraz czytam.