Wpis z mikrobloga

Różowe. Gdybyście gardziły gościem z którym jesteście w związku, nienawidziły go, w tle spotykały się z innym i coś budowały, to na koniec jakbyście go rzucały to powiedziałbyście mu prawdę że nim gardzicie, że jest taki i owaki, że nic dla was nigdy nie znaczył, żeby sprawić największą przykrość.. czy może zachowałbyście to dla siebie i po prostu emocjonalnie chciały go jak najbardziej zranić, pokazując swoją postawą to czego nie powiecie ?

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 24
Chciałbyś się spotykać z dziewczyną, która ma faceta ale planuje się rozstać?

@lawiracje:
Jasne że nie, bo wiedziałbym że w przyszłości może mi zrobić to samo ;) plus świadczy o totalnym braku zasad i zepsuciu.
No ale trafiła sobie na takiego co jeszcze na fb wrzucał sugestie i jarał się tym, że ona mnie dzisiaj rzuci. Jednego dnia mówi że mnie kocha, drugiego dnia spotyka się z nim.
A jak zrywa
@r5678 typowa manipulantka z niską samoocena. Musiała Cię upokorzyć bo albo to lubi albo chciała sobie podbić ego. Dla takich suk lepiej jest kogoś zniszczyć niż przyznać się do błędu. Ciesz się, że tak się stało. Odetnij kontakt jal najszybciej. Nic Ci nie da wiedza dlaczego to zrobiła bo przecież nigdy nie przyzna, że to jej wina. Tylko bardziej Cię zgnoi. Utnij kontakt całkowicie, łącznie z odcięciem się od wspólnych znajomych (tych
@lawiracje: dlatego ja nie mam zamiaru probowac zwiazku z zadna bo ja jestem strasznie nieufny I jesli by sie okazalo ze laska mnie robi w wala to bym sie zalamal. Obserwuje otoczenie I to widze, dlatego jestem sam od urodzenia a mam 20 lat a poza tym nawet jakbym probowal jakiejs dac szanse to one I tak mnie zlewaja I traktuja jak powietrze itp dlatego mam chociaz nadzieje ze przygodny seks
@golip: Wiesz, w momencie jak ten drugi gość się do mnie odezwał i dotarło do mnie że mnie zdradzała, bez żadnej rozmowy od razu ją pokasowałem gdzie tylko się dało. Zdrada od razu dziękuje do widzenia. To jest taka moja granica gdzie od razu elo i nie chce tej osoby znać. Oczywiście jeszcze próbowała mnie sprowokować po tym jak ją pokasowałem ale totalny ignor z mojej strony. Już od dłuższego czasu
@r5678 no to spoko, masz rigcz :). A to, że się nie spodziewasz to nie znaczy, że taki kontakt nie nastąpi... Tylko się nie daj zmanipulować nigdy już :). Poradzisz sobie, dobrze jak wyciągniesz z tego wnioski. Powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki!
@golip: Wnioski już wyciągnąłem ;) wiem dlaczego trafiłem na taką osobę i co sprawiło, że tak się w niej ślepo zakochałem. Jestem na etapie gdzie mam już z górki.

Jestem pewny że kontakt nie nastąpi ;)
@r5678 no i oczywiście gratuluję wyciągnięcia wniosków. Życie daje nam co jakiś czas lekcje (o ktore sie mocno prosimy). Ucząc się tego co nam pokazuje możemy tylko zyskać. Najważniejsze nie jest to aby nie popełniać błędów tylko nigdy już nie popełniać tych samych :).
@golip: Ok, zakładamy się o flaszkę ;) umawiamy się że za rok się odezwę i napiszę czy się odezwała czy nie.

Ten związek dał mi na prawdę ogrom wiedzy o samym sobie. Zwłaszcza na moje słabe strony. Ja nie wierzyłem, że ktoś w ogóle taki może być, że tacy mogą ludzie, a zwłaszcza nie ona. Jej rodzina też wydawała się bardzo w porządku. Jej ojciec to do mnie przyszły zięć mówił.
@lawiracje: no moze nie do końca o to mi chodzi..
Gdyby było tak że gościu jest Z tobą ma chatę itp
ALE mentalnie jest przegrywem nie ma znajomych itp
Potem traci pieniążki itp wpada w doła to zostawiła byś go?
Załóżmy że gosciu cb raczej wspiera gdy masz kłopoty
Moje siostry gadają że zostawił y takiego typa ot tak
Co ty bys zrobiła?
oby! Ale jeżeli to daj mi znać :). Taki zakład, że jak się nie odezwie to super a jak się odezwie to stawiasz flache :).

Ok, zakładamy się o flaszkę ;) umawiamy się że za rok się odezwę i napiszę czy się odezwała czy nie.


@golip: Minął rok z lekką górką. Niestety wódki się nie napijesz - nie odezwała się :p Tak jak przypuszczałem.