Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie niemiłosiernie #!$%@? jako przegrywa - programistę? To, że #!$%@? mimo dość wysokich zarobków (jak na polskie realia) nic się nie zmieniło. No.. może oprócz tego, że część #rozowepaski próbuje naciągnąć mnie tylko i wyłącznie na pieniądze ¯_(ツ)_/¯. No, a moja #!$%@? rodzinka przy rodzinnym / świątecznym stole (niezależnie od okazji) wypomina mi, że zostałem ostatnim pełnoletnim samcem do ożenku. No, a ja zawsze im mówię, że pierw kariera (która de facto jest dla mnie istotnym elementem mojego życia), a te barany zawsze mówią, że programista spokojnie sobie powinien znaleźć ładną i wartościową kobietę - w końcu (SŁOWO #!$%@? KLUCZ) niejedna panna połakomi się na faceta, który ustatkował się i umie nieźle zarobić. Na co ja im zawsze mówię, że z racji tego, że zarabiam niezłe pieniądze i uczęszczałem na zajęcia na prestiżowej uczelni (tak BTW wszyscy oczywiście wiemy, że studia w Polsce to gówno) to muszę podnieść poprzeczkę i że powinienem mieć wysokie aspiracje i byle gówna nie wezmę (pomińmy to, że przegrywam w niektórych aspektach swoje życie) i mówię, że minimum 8 / 10 i niżej nie spojrzę. Ból tych wszelkich #rozowych i #bialorycerze z tej #!$%@? rodziny bezcenny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki Was obraz #normictwo, #bialorycerze, #bialorycerstwo, #rozowepaski. Niby to ja przegrałem życie? Wręcz przeciwnie. To Wy wzięliście kredyt na 30 lat życia, a to właśnie ja opływam w luksusie i mam wielotysięczne oszczędności.

#przegryw #programowanie #wygryw #wygrywajwprzegrywie #przegrywy #ukrytyprzegryw #ukrytyprzekaz #rozwojosobisty #rozwojludzkosci #rozwojduchowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
MedrzecSyjonu - Wiecie co mnie niemiłosiernie #!$%@? jako przegrywa - programistę? To...

źródło: comment_7tJXfA2eztvELCIgdA8R3hgrg0VPb5RL.jpg

Pobierz
  • 39
@IHateMyself @PanDarsonito: : Właśnie niekoniecznie, bo zawodowo jestem spełniony (przynajmniej na ten moment), ale nie mogę znaleźć sobie różowej. Dlatego postanowiłem w pełni oddać się pracy i podejrzewam, że to jeden z powodów tego, że żyję na dość przyzwoitym poziomie. Niestety nie mam >= 180cm i nie nie mam również kwadratowej szczęki ¯\_(ツ)_/¯. No, ale tym ostatnim to już nie przejmuję się na szczęście.
@PanDarsonito: Przegryw jeżeli chodzi o relacje z innymi ludźmi. OK.. mam oczywiście nieduże grono znajomych i przyjaciół, z którymi lubię od czasu do czasu spędzić czas. Lecz ja miałem już tak od małolata, że zawsze chodziłem swoimi ścieżkami i stroniłem od ludzi (lub też oni ode mnie.. wolałbym się trzymać tej pierwszej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ogólnie jestem typem samotnika / introwertykiem i mam problem z
@xetrov: Kolego mam stosunkowo niskie koszty życia (nigdy nie wyszedłem poza 1700 zł / miesiąc. No pomijając okazjonalne wycieczki oraz kupno droższych sprzętów) oraz mimo młodego wieku posiadam dość duże oszczędności (pracowałem przez dużą część nauki oraz odkładałem pieniądze). I pracę za 6k netto otrzymałem zaraz po zakończeniu studiów (no, a właściwie to przed, bo nie złożyłem pracy dyplomowej w terminie). Poza tym mam jeszcze inne metody za zarabianie pieniędzy -