Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wellfcuk: zawsze mnie dziwi polecenie tego eyelinera. Ma dobra pigmentacje ale jest chyba najmniej precyzyjnym eyelinerem jaki miałam (A maluje kreski od lat) trudno nim zakończyć jaskólkę żeby była cieniutka na końcu :/ nie mam do niego ręki chyba xd
@kamyczeq: ja co prawda jakiegoś super doświadczenia w eyelinerach nie mam, wcześniej długo używałam rimmela, ale ten mi akurat podpasował i końcówka dla mnie jest bardziej precyzyjna. Co kto lubi, są np. dziewczyny które używają tylko pisaków, a dla mnie to totalna katorga
@Illujanka Essence albo Eveline, ew Pierre Cardin. Wibo szybko robi sie glutowate, Loreal ma gruby pędzelek (ale za to jest super czarny), Golden Rose jest szary i przebija cienie, KAT się rozmazuje, Lumene przebija, Borjouis też w sumie ok ale cena jest wyższa niż tych, które poleciłam.

W pisaku jedyny, który Ci mogę polecić to japoński Kiss me Heroin albo z em cosmetics. Ale nie wiem czy są dostępne w Polsce.
@Illujanka: przebrnęłam przez wiele, wiele eyelinerów i z całego serduszka polecam eyeliner z Clinique Pretty Easy. Jest co prawda w pisaku, ale jest mega prosty w użyciu, kreski od cieniutkich do grubych, na jakie tylko mamy ochotę. Jedyny minus to cena