Wpis z mikrobloga

@smokefrostweedeveryday: nie zamawiałem w Polsce ale ogólnie w Europie jest problem z grami, zdaje sie, że w Niemczech i Francji jest trochę więcej i warto sprawdzić na ebayu, zależy w jakie tytuły celujesz, bo np Zelde i Pokemony dostaniesz ez, jak masz trochę więcej pieniędzy albo lubisz sprawdzać aukcje to nie będzie problemem zdobyć to co chcesz
@smokefrostweedeveryday: ja nie powiem jak wygląda kupowanie cyfrowych wersji, ale powiem tyle, że ja nie kupuje w ogóle wersji cyfrowych z tego względu, że właśnie zamknieli możliwość kupowania gier na nintendo wii u, więc nie uznaję tego jako platformę.

Znaczy, jest opcja kupić gry, przenieść osobną kartę sd i niech tam sobie siedzą czy coś.
jak jest z dostępnością gier w Polsce bo jak tak patrzę po sklepach to trochę biednie to wygląda


@smokefrostweedeveryday: allegro i ebay.co.uk - na tym drugim nawet z przesyłką można czasami wyrwać coś taniej niż na allegro... i jeśli masz możliwość to lepiej kupić wersję pudełkową, bo ta jest jeszcze coś warta... z cyfrowych to tylko jakieś pierdoły do kilkunastu zł..
@smokefrostweedeveryday: trochę bzdur wyżej, ale wyjaśniam. Cyfrowych gier jest pełno, bardzo mało gier nie ma wydania cyfrowego, a tymi raczej które nie mają i tak nie będziesz zainteresowany. Wyłączyli ostatnio sklep starego wii, a nie nowego wii u, 3ds będzie miał online minimum przez kolejne 6-9 lat, bazując na pierwotnych akcjach Nintendo i ciągle dobrej sprzedaży 3ds ( ta konsola jest naprawdę stara, a sprzedaż nadal jest wysoka, 6 MILIONÓW konsol
@smokefrostweedeveryday pudełkowe wersje popularnych serii typu Pokemon, Mario, Zelda bez problemu kupisz w polskich sklepach internetowych. Po za tym jest jeszcze CEX gdzie też możesz taniej dorwać wiele ciekawych gierek (ja tam np zamówiłem niedawno MH4 i Dragon Quest VIII).

Co do cyfrówek to bez problemu możesz też kupować w ten sposób i można wyhaczyc tam świetne tytuły, które w Polsce cholernie ciężko dostać w pudełku (np całą serie Ace Attorney -
@smokefrostweedeveryday: Kupiłem na dniach niedawno, bardziej dlatego że chciałem pograć w gry z DS starej generacji. Sklep cyfrowy jest ok. Ceny oryginałów na 3DSa trochę przerażają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na Allegro sporo gier już w lepszych cenach. Gry z klasycznego DSa... cóż... pisałeś że nie interesuje Cię takie rozwiązanie, ale można w nie grać bez modowania konsoli, albo kupować na allegro carty