Wpis z mikrobloga

#bezdomnosc ? #chicago
Siedze w burger kingu popijam herbatke kilka siedzen dalej mloda dziewczyna bawi sie telefonem... Podchodzi do niej pracowniczka BK I pyta sie czy chce cos za darmo do zjedzenia? (Widocznie dziewucha siedziala juz kilka dobrych godziny ze zwrocila uwage pracowniczki... Pracowniczka tez mloda fajna dupa...) Dostala jakis kupon na zestaw I po 5min wyszla... I teraz rozkminiam czy dziewczyna rzeczywiscie byla bezdomna (telefon samsunga za przynajmniej 500$ niezle ubrana itp... Chociaz wiem ze pozory Myla...) A moze wyszla bez jedzenia bo sie zawstydzila? Czy moze Angela (pracowniczka BK ) to lezbijka ktora chciala podbic do dupeczki? xD
  • 39
Myśle, ze to była ustawiona akcja marketingowa Amrestu, żeby zwrócić uwagę Twoją i innych osób na to jaki ten Burger king jest dobry...

Jeżeli dziewczyna była faktycznie bezdomna, to może być tez akcja marketingowa Samsunga, ze dają bezdomnym telefony i ze Samsung taki dobry.
@Icon_of_sin myślę że dało by radę znaleźć gdzieś w cieplejszym miejscu podobną niszę. Przecież to ogromny kraj a ciepło cały rok w Twoim stylu życia to jednak podstawa.
@Icon_of_sin kurdę lubię swoją strefę komfortu ale wiem że za parę lat mogę mieć bardziej #!$%@? niż Ty. Totek powiadasz, ja już straciłem wiarę w takie pierdoły.
@Caracas moja rodzina mi nie pomoze bo sama ledwo daje rade... Matka po raku, ojciec z rozusznikiem serca (razem maja chyba 2tys zl emerygury...) Siostra ma swoja rodzine I swoje klopoty... I niby co z tego biletu? Wyladuje w Warszawa I co dalej? Zbiorka xD xD wiesz... Juz bylo 2 osoby ktore chcialy mi "pomoc" ale jak sarkastycznie nspisalem ze kase przecpam I przepije to stwierdzili abym wypietdalal xD xD a Tak
@Icon_of_sin: no myśllę że w Polsce bez problemu znalazł byś pracę nawet w takie Biedronce wiesz ile zmieniło sie w Polsce przez ostatnie lata i że jest problem z pracownikami? Polaka przyjmują od zaraz i na gwałt...

W Lidlu płacą 3850zł + bogaty socjal
@Caracas schroniska, ulica, schronisko... W czwartek ide do szpitala na badania, pewnie mnie tam zostawia na kilka dni (podejzenie raka jelita) Tak sie jakos dziwnie to zlorzylo ze do piatku moge korzystac ze schroniska ktore daje mi bilet na komunikwcje miejska a od soboty kop w dupe.... Pewnie znajde jakas gowno, gowno prace... Ale jak okaze sie ze mam raczysko... To Sam nie wiem co zrobie, chyba napije sie za zdrowie xD
@Caracas to nie polska ze wchodzisz do autobusu 5 roznymi drzwiami... Kasownik (urzadzenie ktore sprawdza bilety) jest przy kierowcy... (Taki prosty myk I cyk "zawod" kanara jest wyeliminowany... Ciekaw jestem ile dekad polacy beda potrzebowali aby dojsc do tego bardzo "skomplikowanego" rozwiazania... xD ) w metrze nie wejdziesz bo barierki itp... Ewentualnie wieczorem jakis pracownik metra moze sie zlitowac I wpuscic...
@Caracas tak, dzwonie co 2-3 tygodnie... I czemu nipowqzny? Tak Jak pisalem ojciec ciezko chory matka miaka raka I tez nie za bardzo sie czuje... Takze na #!$%@? mam Im mowic o moich problemach?
@Icon_of_sin: jeżeli chciałbyś jakiejś pomocy (nie tylko materialnej) ale i realnej w powrocie do PL i ogarnięcia tu realnej oczywiscie legalne pracy na tyle że miałbys na kawalerkę i życie napisz na PW. Często bywam w USA
@Icon_of_sin: Kołobrzeg - na początek praca sezonowa (sezon trwa od kwietnia do końca września) realne zarobki na pomocy kuchennej lub zmywaku - 3800-4000 na rękę. Generalnie w Kołorzegu są wysoie zarobki (kasjer w Lidlu 3850)
@Icon_of_sin jak będziesz potrzebował tańszego biletu daj znać (mowie o lotach) mam dużo punktów z programu Miles bo ciągle latam służbowo i taj przypadną wiec lepiej by ktoś miał z 30% tańszy bilet :)