Wpis z mikrobloga

@janushek a tu będą jakieś aktywności po ograniu fabuły? Co jest endgamem? Porównuje do innej otwartej gry , The Division. Granie w coopie z 3 kumplami pozwoliło bawić się 1300+ h , co prawda dałem prawie 400 zł za grę ale patrzac na czas ingame to wychodzi bardzo dobrze.
@polaczyna czyli gra na raz , pod fasadą otwartości i dużego świata , 1/5 gry to filmik, kurde no słabo to wygląda, niestety. Sony umi robić dobre gry, jednakże dziś gracze wymagają czegoś innego. Mogę się nazywać nałogowcem,gram już ponad 30 lat, i ta gra niestety nie wyróżnia się niczym szczególnym, nie zobaczyłem nic co zachęca mnie choć w njewielkim stopniu do zakupu. Brak coopa jedynie to potwierdza, może się okazać że
@Kick_Ass Może ty czego innego wymagasz ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja pewnie ogram ale to z miesiąc albo 2 po premierze aż cena spadnie nie chce popełnić tego samego błędu co z Metro xd
@Luccek no zapewne mam wymagania co do gry z otwartym światem i craftingiem. Ciekawe czy bronie będą mieć statystyki czy to raczej po prostu ma szczelać i tyle.