Gorące dyskusje ostatnie 12h

W nazwiązaniu do tego wpisu z gorących autorstwa @ramzes8811, pozwalam sobie wrzucić kontynuację dotyczącą poczucia humoru "elity Internetu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #katolicyzm #ciekawostki pokaż całość

odpowiedzi (26)

Byłem przed chwilą w Biedronce. Przed wejściem stała kobieta z wózkiem zakupowym, której zaklinowała się tam 5 złotych. Pomyliła je z dwuzłotówką przy wkładaniu, albo nie wiedziała jakiej monety użyć. Zaczepiała każdego przechodzącego faceta pytając o kombinerki czy jakieś szczypce. Gdy wychodziłem ze sklepu po 20+ minutach, ona nadal tam była xD Wychodzi na to, że czas niektórych jest prawie bezwartościowy.
    #biedronka #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Witam w moim kolejnym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem do wygrania jest kolejna gra od Paradoksu: Europa Universalis IV z dodatkami: Art of War, Common Sense i El Dorado (jak dla mnie dodatki bardzo uprzyjemniające rozgrywkę w porównaniu z samą podstawką).

Jeżeli ktoś nie wie co to za gra, to jest to typowe grand strategy w którym kontrolujemy dowolnym państwem na świecie z okresu 1444-1821 i staramy się poszerzać imperialne ambicje naszego kraju (i przy okazji nie zostać zjedzonym przez bunty albo bloby ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Żeby wziąć udział w rozdajo wystarczy dać plusa, zielonki nie biorą udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się w godzinach wieczornych.

Miłego WC Ryukyu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Jakby ktoś chciał kupić Europkę w promocyjnej cenie to na Humble Bundle jest do kupienia za 17 dolarów z większością dodatków

link do HB

#steam #gry #paradox #eu4 #europauniversalis4

Wklejam losowy screenshot z gierki:
    pokaż całość

odpowiedzi (18)