Wpis z mikrobloga

#sanjaya #pseudonauka #heheszki #netflix #spacex

Netflix z SpecX powinni nakręcić odcinek specjalny gdzie wysyła się w kosmos 3 płaszczaków ( z Polski polecam Sanaje. ) którym ten murzyn fizyk z Netflixowego cosmo tłumaczy jakimi są idiotami na tle kulistości globu ).

Netflix powinien być zadowolony bo miałby świetny kabaret, a SpecX no cóż nie mam pomysłu wręcz na zabawniejszy i głośniejszy pierwszy lot załogowy.
  • 11
@dobrymarcin: wydaje mi się że byłby to lepszy system seller niż de facto Narcos.
Można to zrobić jako odcinek specjalny reality show że 5-10 załóg wsadza się na łódkę i wysyła aby szukała krańca świata, za bo ja wiem googola dolarów ( tak aby załatwić sobie patronat google, bo przecież kwota za odkrycie krańca jest tu mało istotna ;D

Sanjaya z Lechitami na łódce podróżujący by odkryć kraniec świata :D, jeszcze
@Benzen: nie masz niestety odpowiedniego dorobku naukowego oraz brandu.

Sugeruje zacząć stylizować się na sanjaye, tylko zamiast kocyka pod czapkę nakładać folię, oraz nagrywać opracowania naukowych pism lechitów ( mogą być objawione przez światowida które odczytujesz z kapelusza - skoro u mormonów chwyciło, to w sumie czemu nie u ciebie )
@Benzen: możesz też mu zrobić wojenkę o jego weganizm, powiedzieć że jest jak agentura watykańska która albo wciska kult ofiary, albo wręcz jeśli jakieś resztki lechitą zostaną przedstawione to robią z nich wega barany, tymczasem lechita powinien być łowcą niczym wilk itp itd ( musiał bym się napić )