Wpis z mikrobloga

Spermiarz- osoba mało atrakcyjna płci męskiej, z wyglądu umiarkowanie upośledzona jak i z zachowania. Z faktu iż osoba nie cieszy się jakakolwiek atencja ze strony różowych i tym samym czuje się odtrącona, jego sperma nie ma ujścia i gromadzi się w mózgu. W wyniku takiego procesu osoba nie myśli racjonalnie, nie ma żadnego szacunku do swojej osoby, myśli tylko która by obspermic- na to tylko może liczyć bo szmule maja go głęboko w cipie. Zakłamuje rzeczywistość, twiedzi ze gruba i brzydka locha jest „sexi” i jest w stanie zrobić dla niej wszystko by ta mu dała choć trochę atencji lub pomacać, zeszmacony desperat. Jedna rzecz która mogę dla niego zrobić to go opluć prosto w ryj. Różowe od 6/10 w dół czuja się wyjątkowe i stają się wybredne przez takich niedorozwiniętych podludzi tfu #przegryw #spermiarz #spermochlip
  • 13
@cialo_niczym_Adonis: Ja specjalnie będę pisać do różowych żeby was stooleyki piekły i żebyście dostali ich zapalenia, a potem pęknięcia Może wreszcie wyprowadzicie się od matek xD
Stólej, albo stulejniak - osoba nienawidząca kobiet, mizogin. Porażki życiowe i frustrację z nimi związaną wylewa na kobiety. Uważa różowe paskiny za wrogów, a każdego kto je nie hejtuje i rozmawia z nimi, ba nawet smie coś pozytywnego o nich napisać nazywają spermiarzami.
Przez swoje
@Blaskun: ty ziomek ja z laskami żadnego problemu nie mam bo one na mnie lecą, rozmawiam z nimi normalnie ale szmule traktuje tak jak one traktują spierdoksow. A spermiarze przyczyniają się do tego ze ich zachowanie w stosunku do przeciętniaków jest lekko mówiąc pogardliwe