Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa jak ja gardzę tym krajem i jebanymi cwaniaczkami... Wróciłem właśnie z rozmowy o pracę na stanowisko murarza, tynkarza i akrobaty (specjalista ds. e-marketingu, copywriter, obsługa social media). Rozmawiają ze mną właściciele firmy - mąż i żona. Niby wszystko fajnie, uśmieszki, śmiechy. Rozmowa trwała ponad godzinę, setki pytań. Stanowisko ogólnie bardzo odpowiedzialne, małżeństwo dało mi do zrozumienia, że są bardzo wymagający. Myślę sobie, spoko, pewnie ładnie zapłacą. Oj jak się kurwa pomyliłem...

Przychodzi koniec rozmowy więc zaczynamy rozmawiać o wynagrodzeniu. No to mój potencjalny szef rzuca tekstem, że pierwszy miesiąc to umowa-zlecenie, by sprawdzić czy się nadaje (wcześniej sam mówił, że gardzi takimi umowami, ale chuj). Później wspomina, że po miesiącu umowa o pracę. Wynagrodzenie? M I N I K U R W A M A L N A + wyrównanie do 2200 pod stołem i pytanie, czy mi pasuje. Nosz ja pierdole... Jak w tym kraju ma być dobrze? Idę się najebać, może później napiszę pastę, bo jest potencjał

#pracbaza #praca #januszebiznesu #depresja #japierdole #polska
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Byłem w gdyni przejazdem i kupuje bilet mówie że poprosze normalny. Pani mi daje dwa ulgowe,no to ja powtarzam że chce normalny.

Jak pan dodasz dwa ulgowe to jest jeden normalny xD

Co wy tam w tej gdyni odpierdalacie XD? Jakies stackowanoe itemów jak w grze rpg,brakuje tylko biletu na posczególny kolor autobusu XD
    #gdynia #trojmiasto #heheszki

odpowiedzi (52)

ciekawe ilu spermiarzy przelało grzecznie hajs, w końcu to kobieta w potrzebie, nie godzi się odmówić
    #spermochlip
    wołam wszystkich z #przegryw zobaczcie że p0lki już się nie kryją, żerują na spermiarzach otwarcie, nie wysilając się. za moich czasów tego typu lochy zbierały doładowania, ale przynajmniej w zamian dawały zdjęcia, a tu? XD

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (40)