Wpis z mikrobloga

@Lardor: o to samo co zawsze - wykop, elyta internetu, mistrzowie czarnego humoru postanowili, że będą sobie wrzucać memy z dzieckiem bo hehe wygląda jak ork.
Na chwilę obecną jest to żenujące ale czekam na część drugą - usiłowanie wykopywania na główną znalezisk - olaboga za memy pozywają, albo - olaboga bagiety pod drzwiami co z biletami do meksyku? Wtedy będzie śmiesznie.
@Lardor to dziecko bialej dziewczyny ktora miala czarnoskorego chlopka. Zrobi jej dziecko i zostawil. Wczesniej dziewczyna wrzucala filmy na yt gdzie opowiadala jak to jest byc w takim zwiazku. Dziewczyna chciala walczyc z rasizmem i promowac tolerancje. Niestety walka ze steoretypami zakonczyla sie stereotypowo kiedy czarnoskory chlopa zostawil ja z dzieckiem. Nastepny jej film zatytuowala cos w stylu "jak byc samotna matka"
Od siebie dodam ze okrutne jest nasmiewanie sie z niewinnego
@Sig_mar: Dobry Mirku, mógłbyś mi powiedzieć od czego to się zaczęło? Tzn madkę z kwadratową szczęką znam, dzizecko-orka znam, ale to jest coś nowego, i chyba ominęło mnie poznanie powodu powstania tych nowych memów xD
@dziara1429: Setki, jak nie tysiące, dzieci wyśmiewane w szkołach co negatywnie na nie wpływa i nikt, ale to NIKT z tym nic nie robi. Reakcja nauczycieli to "nie zwracaj uwagi". Setki memów których bohaterami były inne dzieci, osoby niepełnosprawne, inne karnacji itd. i każdy miał z tego bekę, a po pięciu minutach (metaforycznie) o tym wszyscy zapominali. Ale oczywiście na wykopie znajdują się osoby świętsze od Papieża(który swoją drogą też jest
@Sig_mar:

Setki, jak nie tysiące, dzieci wyśmiewane w szkołach co negatywnie na nie wpływa i nikt, ale to NIKT z tym nic nie robi. Setki memów których bohaterami były inne dzieci, osoby niepełnosprawne, inne karnacji itd. i każdy miał z tego bekę, a po pięciu minutach (metaforycznie) o tym wszyscy zapominali.

To bardzo przykre ale jak to ma się do naruszenia dóbr osobistych tego dziecka? Mogą je szykanować bo szykanowani są
@dziara1429:

To bardzo przykre ale jak to ma się do naruszenia dóbr osobistych tego dziecka? Mogą je szykanować bo szykanowani są też inni? Ciekawe.


Czy Ty właśnie postawiłeś dobro tego dziecka nad wieloma innymi osobami które cierpią z powodu szykanowania ale po prostu nie jest to nagłośnione? Obrażano prezydenta po śmierci w smoleńsku i każdy z tego się śmiał, a ona jest święta?

O to nie wiedziałem, że do komentowania jakiegoś
Czy Ty właśnie postawiłeś dobro tego dziecka nad wieloma innymi osobami które cierpią z powodu szykanowania ale po prostu nie jest to nagłośnione?


@Sig_mar: nie. Właśnie napisałem, że naruszasz dobra osobiste tego dziecka. W tym kontekście nie ma żadnego znaczenia, że na świecie dzieje się źle i że inni też cierpią - mimo, że niewątpliwe też jest to tragedią.

Obrażano prezydenta po śmierci w smoleńsku i każdy z tego się śmiał,
@dziara1429:

W tym jedno jest najzabawniejsze...nikt nie dostrzega tego, że przerabiany jest jej wizerunek sprzed roku czy dwóch. Nie wiem dokładnie. Jej twarz jeszcze zmieni się wiele razy(wątpię, żeby ktoś całe życie miał twarz taką jak w ciągu pierwszych miesięcy życia xD) i nawet nie będzie kojarzona z nimi. Nie straci przez to możliwości edukacji/poznania kogoś/nie pogorszy się jej sytuacja materialna. Nie wpływa to też na nią teraz...ale dalej znajdą się
W tym jedno jest najzabawniejsze...nikt nie dostrzega tego, że przerabiany jest jej wizerunek sprzed roku czy dwóch. Nie wiem dokładnie. Jej twarz jeszcze zmieni się wiele razy(wątpię, żeby ktoś całe życie miał twarz taką jak w ciągu pierwszych miesięcy życia xD) i nawet nie będzie kojarzona z nimi. Nie straci przez to możliwości edukacji/poznania kogoś/nie pogorszy się jej sytuacja materialna. Nie wpływa to też na nią teraz...ale dalej znajdą się ludzie którzy
@dziara1429:

myślisz, że dzieciaki w przyszłości jej tego nie wyciągnął? Wystarczy, że ktoś rozpozna jej matkę, zobaczy, że to ona i znajdzie twojego hehe mema - przez niego może mieć przesrane. Naprawdę nie dostrzegasz, że możesz sprawiać przykrość niewinnej osobie?


Już widzę, jak dzieciaki wyciągają memy sprzed 15 lat...Ty też w czasie rozmowy z kimś szukasz i drenujesz internet na 15 lat wstecz? To nie świadczy też dobrze o wychowaniu dzieci,