Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi tandetnymi plastikami wykończonymi w kolorze piano black... Czy istnieją w Polsce firmy, które pomalują je na inny kolor? Ew. dorobią elementy z innego materiału? Ostrze zęby na Kię Ceed GT, ale slabo mi sie robi na widok tych plastikow, które zdają się rysować od samego patrzenia...

#kia #motoryzacja #samochody
  • 11
i co będziesz odrywać plastiki w nowym wozie?


@inrzynier: tam i tak wszystko na klik-klik, tylko w odpowiedniej kolejności, bierzesz kartę do bankomatu, dowód osobisty albo elastyczną linijkę, odpalasz YT z demontażem i heja.
tam i tak wszystko na klik-klik, tylko w odpowiedniej kolejności, bierzesz kartę do bankomatu, dowód osobisty albo elastyczną linijkę, odpalasz YT z demontażem i heja.


@bidzej: znając życie to za drugim klikiem już go złamię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, będę o ile zdejmą plastiki w serwisie Kia.


@VanGogh: ??? dzień dobry proszę pozdejmować plastiki bo chciałem folię nakleić na to #!$%@? piano black?
@VanGogh: Znajomy zrobił to właśnie w nowej A klasie. Tam to samo piano blak i to na środku wokół nawiewów. Zrobili mu to bez ściągania plastików w firmie detailingowej, która nakłada też ceramiki i folie na karoserię. Na pewno coś znajdziesz w okolicy.

Też jestem mniej więcej na podobnym etapie. Już mam umówioną firmę zaraz po odbiorze w salonie na ceramikę całego nadwozia i komplet czyszczenia/impregnacji w środku. Z tymże ja