Wpis z mikrobloga

Mircy jestem marynarzem i potrzebuje bardzo mobilnego ekranu. Wpadłem na pomysł projektora. Zależałoby mi na możliwie najmniejszym urządzeniu wyświetlającym min. 1080p@60Hz - najczęściej oglądałbym na nim filmy ale i pewnie bym na nim od czasu do czasu grał. Możecie polecić mi jakieś solidne sprzęty których zakupu bym nie żałował?

#pcmasterrace #komputery #projektor #gry i może ktoś po fachu #marynarz używa takiego rozwiązania.
  • 10
@czlowiekBEZnicka: skaczący względem czego? Bo chyba nie względem mojej kabiny. Wszystko się trzęsie w jednym tempie. Poza tym wibracje nie są czymś czym bym się w jakikolwiek sposób powinien przejmować. Przejmuje się waga urządzenia i wymiarami. 2 x 23kg - tyle mogę zabierać na samolot. Duży monitor LCD odpada bo zbyt ciężko go zabezpieczyć i zmieścić w walizce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: nie skaczacy a drgajacy. No wlasnie wibracjami powinienes sie przejmowac. No chyba ze uda ci sie znalezc projektor ktory bedzie zawieszony w powietrzu, a jedynym jego stykiem z podlozem bedzie kabel zasilajacy. Ewentualnie taki ze stabilizacja. W innym przypadku wibracje beda znaczaco wplywac na obraz. No chyba ze pracujesz u atmatora ktory ma statki na ktorych nie ma wibracji.
@czlowiekBEZnicka: Chyba nie zdajesz sobie sprawy o jakich rzędach wibracji mówimy. Nikt tutaj nie będzie stawiał projektora na agregacie czy silniku głównym.

W części mieszkalnej wibracje od silnika głównego statku nie powodują nawet drgania cieczy w szklance.
@czlowiekBEZnicka: No #!$%@? co za bezsensowna rozmowa. Ja pytam o jedno ty mi #!$%@? o czymś innym. Gdybym miał chociaż ciut lepszy internet nagrałbym ci film jak wyświetla obraz chiński projektor który stoi w naszym day roomie.

I tak główne drgania powoduje kobyła i agregaty.