Gorące dyskusje ostatnie 12h

O tym jak wydymała mnie pszczółka Maja z Kownat . Wykopki chciałem ostrzec wszystkich korzystających z usług złodziejskiego parku rozrywki jakim jest maja land . Na początku tego miesiąca kupowałem bilety dla siebie i dla syna tzw. Karty roczne uprawniające do całorocznego wejścia . W skutek błędu i wykrzaczenia się ich strony dokonałem płatności dwukrotnie w odstępie minut na te same dane i na to samo nazwisko kart rocznych . Gdy zorientowałem się że gotówka została mi ściągniętą z konta podwójnie zgodnie z zaleceniem Pani w kasie skontaktowałem się z customerservice@majalandkownaty.pl . Kompletnie mnie olali napisali że nie przewidują zwrotów za bilety . Od tamtej pory nikt mi nie odpisuje na moje maile, minęło już ponad dwa tygodnie a ja postanowiłem że nie odpuszczę gnojkom .I pojadę z nimi najpierw w społecznościówach a na koniec doprawię UOKIKiem. Złodzieje wiedzą że oczywistą oczywistością jest że niema fizycznej możliwości żeby jedno #dziecko korzystało z dwóch kart rocznych jednocześnie a karta jest imienna . #dzieci #oszukujo #majaland #zlodzieje #afera pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (60)

Wiecie, że Belg płaci za LPG na stacji mniej niż potężny Poljak?
    Obecnie średnia cena w PL to 3,80 litr. W Belgii tankowanko za 0,779€ [3,62zl]
    I te wyższe ceny u nas przy niższym podatku VAT

Pamiętajcie, wojna, embarga, inflacja, ukraincy, coronawirus, Tusk, i Merkel - dlatego musi być drogo xD
    Może i zarabiamy mniej, ale ceny za to mamy wyższe xD

#motoryzacja #samochody #wojna #ukraina #cieawostki pokaż całość

odpowiedzi (45)

• odpowiedzi (50)