Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykop uksztaltowal moja osobowosc w doroslym zyciu. Od kiedy zaczalem go czytac w wieku 20-21 lat bardzo duzo sie zmienilo, zarowno na gorsze, jak i na lepsze. Dowiedzialem sie, ze nie znajde dziewczyny bedac brzydkim (co potwierdzaly obserwacje par na zywo) choc wczesniej sadzilem inaczej i dobrze mi sie zylo w tej niewiedzy, zachorowalem na depresje, stalem sie mniej otwarty na ludzi. Byly jednak tez pozytywne aspekty. Wykop otworzyl mi oczy na wiele dziedzin zycia, o ktorych nie mialem pojecia. Dzieki niemu zaczalem sie lepiej ubierac, szukac hobby, czytac ksiazki, moje poczucie humoru sie znaczaco zmienilo. Ciezko wiec stwierdzic czy wyszlo mi to na dobre czy nie. Nie jestem w stanie usunac konta bo zawsze kusi zeby pocisnac jakiemus normikowi czy odpisac w wątku dot. swojego hobby. Z kolei pozostawanie tu wpędza w co raz większa depresje. Co robic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: ja w sumie coraz bardziej mam chęć na wrzucenie pasty o serwerownii. Wykop to dla mnie jedyne źródło informacji o tym co się dzieje w polskim internecie ale cena jest duża i coraz bardziej udziela mi się #!$%@?. Widze niskiego kolesia myślę o karzelkach ostatnio złapałem się na szukaniu kobiet przegrywow na przystanku. Interface strony w sumie ssie tagi nie działają jak jest jakieś ciekawe AMA to nie da się