Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: Jest: 1-4. Ale czasami w eshopie masz opisane jako "liczba graczy" i "liczba graczy lokalnie". W tym przypadku jest tylko sama "liczba graczy". Taki armello przy liczbie graczy 1-4 ma np tylko na myśli tryb sieciowy - lokalnie nie ma nawet możliwości pogrania (kto to zaprojektował?! przecież to planszówka turowa!). Na pc można było grać lokalnie. Tutaj nie wiem.
wiec pewnie i lokalnie i sieciowo jest tyle samo dlatego skrocili. jestem tego prawie pewna ;p


@MangoZjem: Ehh... To jest konfundujące. Inne gry zazwyczaj mają opisane mimo wszystko na dwa sposoby (jak obsługują sieciowo i lokalnie). Z tego co widzę po gamepleyach, to ma lokalny coop. Mimo wszystko ludzie którzy dodają gry do eshopu mogliby się ogarnąć z tymi opisami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@epi: Epi ja to wiem i ten lokalny coop jest nawet na wszystkich (innych) platformach. Chodzi mi jedynie o pewien brak konsekwencji co do opisu gier w eshopie. Bo niektóre gry (także jakby się wydawało) idealnie stworzone do coopa tego coopa na switchu nie mają w ogóle (lub mają ale nie lokalnego). Czasami po prosty gry mają zaznaczone, że mają lokalnego coopa, czasami gry z lokalnym coopem jak widać nie mają.
@epi: Z Rain world tak dałem się nabrać (z mojej winy) bo w opisie też było, że gra jest od 1-4 graczy a internet sugerował, że gra ma coopa w kampani co jak później się okazało jest modem na pc. Niestety widocznie słaby research zrobiłem xD

Rain world okazał się zwykłą singlówką z ewentualnym trybem areny (to jest to co eshop określa jako tryb gry -14 graczy), który jest niesamowicie beznadziejny.