Wpis z mikrobloga

Kochani, przybywam do Was z ogłoszeniem na temat NAJLEPSZEGO KOTA JAKIEGO POZNAŁAM W ŻYCIU EVER. Z rankingu oczywiście wykluczony jest mój kot. Aczkolwiek nawet Tadela mogłaby się uczyć od Buni, jak być najsłodszym kotem na świecie!

Bunia ma 12 lat i jest w naszym pruszkowskim kocim przytułku. Jak tylko wchodzę tam na swoją "zmianę" w zajmowaniu się kotami, wodzi za mną wzrokiem i czeka, aż wypuszczę ją z klatki. Potem chodzi za mną krok w krok, gdy tylko ukucnę próbuje na mnie wejść i się przytulać :) Cały czas strzela mi z baranka w głowę, no w życiu nie poznałam tak uroczego kota. Do tego ten śmieszny pyszczek!

Sama bym ją wzięła bez namysłu, gdyby nie mieszkanie, które będzie za małe na trzech stałych zwierzęcych lokatorów i już na pewno wykluczy tymczasowanie. Ale chętnie przedstawię ją komuś z Was! Polecam mocno tego kota, jeśli rozpatrujecie przyjęcie jakiegoś czworonoga pod swój dach. Sprawdzi się jako jedynaczka i na dokocenie, psy raczej też nie zrobią na niej wrażenia :) Mam nadzieję, że uda mi się ją wyadoptować w dobre ręce <3

Odpowiem na wszystkie pytania w komentarzach, zachęcam do pisania wiadomości w sprawie Buni :)

#frytusiacontent #pokazkota
Pobierz f.....a - Kochani, przybywam do Was z ogłoszeniem na temat NAJLEPSZEGO KOTA JAKIEGO P...
źródło: comment_TrGEM0yIWGCBSRFvv3zeXYB1CREuqXOs.jpg
  • 22