Wpis z mikrobloga

@Taran132 Oj nieeee, Kindred na adc jest słaba. Weź sobie jakąś Ashe, Cait albo Jinx. Tak żebyś wyczuł ile możesz zrobić autoatakami. Przyzwyczaj się że jesteś squishy I Nie powinieneś wbijać na chama.

Poza tym to Kindred jest generalnie ciężka do wyczucia. Swoją R możesz zepsuć całą grę. Dodatkowo na solo q grozi wylewem. Żeby brać marki musisz wiedzieć kiedy możesz zrobić invade, a grając solo Twój laner będzie miał w dupie
@Taran132: Odpuść sobie jeśli nie wymiatasz na dżungli innymi postaciami. Nawet jak w miarę ją ogarniesz, to raczej nie będziesz nią wbijał wyższych dywizji. Na niej trzeba strasznie ogarniać mapę. śledzić przeciwnego dżunglera, wbijać stacki, a do tego ogarniać jako ADC.
@Taran132: Krwawe co? ( _) Ja tam latałem z warriorem bo bieda z damagem. Poza tym uważam że Kindred jest słaba. No masz niby dobre ganki, ale co z tego? Załóżmy że zrobiłeś nawet fb, wracasz do jungli i tak:
- Udyr sie w Ciebie #!$%@? i zjada.
- Xin Cię zjada
- Diana Cię zjada
- Twitch Cię zjada
- KhaZix Cię zmieli
- Rengar zamiata Tobą
@Taran132: I też trzeba patrzeć na kompozycję, fajnie też jakby inni z drużyny patrzyli na Ciebie. Bo jak np. masz same postacie zadające obrażenia w drużynie, to po co kolejna w dżungli, zamiast tanka/kogoś ze stunem? Tak samo jak widzisz, że brakuje wam obrażeń w drużynie, to wtedy Kindred jest fajnym pickiem.
@Taran132 Jak ktoś Cię flami na normalu a po prostu masz słaba grę to go zgłoś za verbal abuse. Takich #!$%@?ów trzeba banować bo niby gdzie indziej się uczyć grać? Na rankedzie? ;>
@Danicen No sam już nie wiem gdzie się uczyć grać :p Na drafcie krzyczą, gra w ciemno krzyczą a nawet na botach krzyczeli. Mam wrażenie, że według społeczności lola w momencie kupienia postaci powinienem ogarniać ją jakbym miał 7 maestrie :3 A zgłaszać to zawsze zgłaszam