Może i ta kartka była niezasłużona patrząc po powtórkach, ale później wyleciałby Xhaka. W niedzielę mecz z United, w czwartek rewanż ze Stade Rennais, w 5 dni Emery może przegrać sezon. Arsenal z dodatkowym w wsparciem by bronić wynik ani razu tego nie zrobił w tym sezonie, Emery również nie w przeszłości, ostatnia taka większa próba, gdzie chciał utrzymać 4-0 z pierwszego spotkania skończyła się blamażem 6-1 z Barceloną. Kanonierzy nie potrafią bronić, a Rennes było nie lepsze, obie defensywny można było dzisiaj wejść jak w masło i nie ogarniam dlaczego zdecydował się na bronienie niekorzystnego 2-1 z dwoma lewymi obrońcami i sześcioma środkowymi pomocnikami, a mając Nilesa wysłał Mkhitaryana do gry na prawej obronie przez 50 minut, już po tym jak wprowadził Kolasinaca za Aubameyanga wiedziałem, że stracą 3 bramkę. Powinien wejść Niles jako prawy obrońca, Kolasinac za Monreala, który dzisiaj sobie kompletnie nie radził, a Ramsey za Ozila, zawęzić pole gry i próbować jakoś ukąsić ich z kontry, ale Emery pewnie znowu zwali winę na sędziów. Zasłużona wygrana francuzów.
#arsenal
Pustulka - Może i ta kartka była niezasłużona patrząc po powtórkach, ale później wyle...

• 4
@karolzzr: No mogę dzisiaj być sfrustrowany decyzjami Emerego po przerwie, zresztą z tego co widzę większość jest, już myślałem, że po ostatnich meczach ogarnął, że nadmierną defensywą nie mając do tego piłkarzy jak Atletico oraz to, że trenując Kanonierów wymaga się trochę wyższego poziomu niż tego w Sevilli. Dzisiaj Arsenal zaliczył pierwszą porażkę w meczu pucharowym we Francji w swojej historii, nawet PSG ich nie pokonało, a bilans wyjazdów w ostatnich
A ja jestem sfrustrowany ogladaniem tego sportu gdzie sedziowie wciaz maja ogromny wplyw na kierunek meczu.

@prodigi: I to się szybko nie zmieni, VAR też jest daleki od ideału, a gdyby funkcjonował w tym sezonie w Premier League to Arsenal straciłby na tym więcej niż zyskał, bo Emery do tej pory miał przy wielu okazjach bardzo dużo szczęścia.