Gorące dyskusje ostatnie 12h

witam wykop.pl mam taką zabawę dla was

ponieważ drwi się tutaj z tego, że przeciętna p0lka nie ma zainteresowań, zastanawiam się jak ta kwestia wygląda u przeciętnego przedstawiciela rasy panów z wykop.pl

dlatego proszę was wszystkich o szczery rachunek sumienia
    musicie w głowie wylistować swoje interesowania a następnie wykreślić z nich poniższe

- masturbacja - nie liczy się bo obie pcie to robią
    - przeglądanie wykop.pl - nie liczy się bo różowe paski mają kafeterię
    - sranie do ryja, bo też robią to obie pcie
    - motoryzacja - nie liczy się bo to odpowiednik ogarniania szczoteczek sonicznych i innych prostownic przez kobiety
    - patostreamy - to uwłacza inteligencji człowieka i na potrzebę tego wpisu będziemy udawać, że to zjawisko w ogóle nie istnieje
    - walenie konia - bo to tylko inne słowo na masturbację
    - polityka bo ten
    - podróżowanie - o ile nie robisz tego z zacięciem jak ten śmieszny typcio co chodzi na boso (tj. all inclusive w egipcie się niestety nie liczy)
    - jeżdżenie na rowerze - no chyba że robisz czelendże typu narysuję kutasa wielkości województwa mazowieckiego
    - programowanie - bo kobiety też programują pralki, zmywarki itd
    - granie w gry, netflix - nawet nie trzeba tłumaczyć
    - czytanie, bo to że przeczytałeś trzy razy Harry Potter i komnata spierdolenia nikomu nie imponuje
    - fotografia o ile nie zajmujesz się tym naprawdę serio

jeśli na twojej liście nic nie zostanie, w komentarz napisz "jestem śmieciem"
    jeśli jednak coś zostało, wpisz w komentarzu co to takiego

zapraszam do zabawy

#p0lka #tinder #zainteresowania #wykopekmasterrace
    pokaż całość

odpowiedzi (227)

Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to twoja następna reinkarnacja
    1. tygrys
    2. jaszczurka
    3. sokół
    4. ropucha zielona
    5. lew
    6. świnia
    7. gepard
    8. robak
    9. wydra
    0. hipopotam

#heheszki #glupiewykopowezabawy #zwierzaczki

odpowiedzi (72)

Mireczki pijcie ze mną kompot :) udało mi się dostać białego kruka. Zamek 6090 z 1995 roku nówka sztuka nigdy nie otwierany. Przeleżał 24 lata w szafie żeby trafić w moje ręce. Zakup był trudny, ponieważ sprzedający nie ufa Polakom. Zestaw jest dla mnie i mojego taty o tyle sentymentalny, że to pierwsze lego jakie dostałem od taty i od niego zaczęliśmy kolekcje, która trwa do dziś :) #lego #chwalesie #wygryw #pokazzakupy #gownowpis #oswiadczenie #nostalgia pokaż całość

odpowiedzi (92)