Wpis z mikrobloga

Elo mirki bo sprzedałem se konto na allegro i otrzymałem taką wiadomość.

PANIE TU SIĘ COŚ DZIEJE NIE TAK. NAZWĘ PO*******(zacenzurowałem) MOGĘ ZMIENIĆ JAK KUPIĘ DODATKOWO >ZŁOTO. NAZWA JEST NIE ADEKWATNA DLA GRACZA KTÓRY JEST NASZYM KLIENTEM I ZAKUPIŁ KONTO. MY >JESTEŚMY SERWISEM. NA AUKCJI NIE POWIEDZIAŁ PAN ŻE MOŻNA ZMIENIĆ NAZWĘ ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ. DO >TEGO NIE MA LEKTORA POLSKIEGO W GRZE I MOŻLIWOŚCI JEGO ZMIANY. PRZEŚLEDZILIŚMY USTAWIENIA KROK >PO KROKU. PROSZĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z OPERATOREM GRY GDYŻ AUKCJA NIE JEST ADEKWATNA DO >ZAKUPU I OPISU UMIESZONEGO W NIEJ ŻE DANE DO GRY MOŻNA SWOBODNIE EDYTOWAĆ. JEŻELI TAKA >SYTUACJA BĘDZIE. PROSIMY O ZWROT 1/3 ŚRODKÓW ZAKUPU KONTA.

co mam mu odpisać? Przecież to oczywiste że nazwe można dopiero zmienić za złoto. Tak samo zmiana lektora na polski Xd
#allegro #worldoftanks #wot
  • 24
@ChochlikLucek: \

Opis aukcji wyglądał tak:
Na zdjęciach widać niektóre ze wszystkich czołgów

Konto

Czołgi premium w garażu:

- SU-100Y

- T-34-85M

- KV-220-2

- T14

- Excelsior

- Churchill III

- Pz.Kpfw. T25

- T-29

- Valentine II

- MKA

- Type 3 Chi-Nu Kai

- TKS z n.k.m 20 mm

- L-60

Czołgi zwykłe w garażu

- Maus (X Tier)

- Type 4 Heavy (IX Tier)

- AMX ELC
@sukion-goldberg-iii: No i na koncie to wszystko jest? Jest. Coś o zapewnieniu o możliwości darmowej zmiany nazwy i lektora w opisie jest? Niema. No to Janusz może iść się turlać. Możesz mu też poradzić by na przyszłość dokładniej czytał aukcje :D

Kontakt email: (nie podam wam)

Nie ufasz nam? Przecie wypok to jak rodzina ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ChochlikLucek: @normiknawymarciu:
Najsmieszniejsze było jak tu kupował i tylko wybrał sposób zapłaty ( nie zapłacił jeszcze wtedy)
I oczywiscie po 5 minutach HALO GDZIE MOJE KONTO? DLACZEGO SIĘ PAN NIE ODZYWA?
Powiedziałem mu że jak pinyndzy ni ma to i konta nie bydzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minuta pózniej: NOWA WPŁATA OD KUPUJĄCEO
XDDDD