•  

Kupował ktoś z was w sklepie aleshop.pl/miał doświadzczenia z tym sklepem? Mają dobre ceny w porównaniu z konkurencją ALE opłata tylko przelewem online/przelewem tpay oraz brak możliwości odbioru osobistego/wysyłki za pobraniem. Sklep ma siedzibę Nowe Sady 17, 94-102 Łódź, w googlach widnieje tam - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, ale jest to duży budynek, może jakieś biura/pomieszzenia są wynajmowane. Ceneo ostatnio dobre opinie (na początku słabo), na www.legalniewsieci.pl brak jakiegokolwiek info (odpisali żę wygląda ok ale się przyjrzą)

"Dzień dobry, wszystko co Pan opisał ma znaczenie, jednak sklep posiada dużo pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl co oznacza, że zamówienia realizuje - sprawdzimy sklep dokładnie i damy znać. pozdrawiamy"

Myślicie, że sklep to scam? Na co zwracać uwagę chcąc być pewnym, że sklep to nie przekręt?
    REGON 380329694
    NIP 7271718173

Czat z aleshop.pl:
    Ja11:26
    Witam,

czy możliwy jest u Państwa odbiór osobisty?

11:28
    Przepraszamy, ale w tym momencie wszyscy konsultanci są zajęci. Proszę, zostaw nam swój adres e-mail, a my odpiszemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Wsparcie dołączył(a) do chatu

Wsparcie11:28
    Witam serdecznie

Wsparcie11:28
    niestety ze wzgledu na duzy wspolnczynnik nieodbieralnosci

Wsparcie11:29
    nie posiadamy takiej opcji w sklepie

Ja11:34
    Rozumiem, a czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?

Wsparcie11:35
    również nie posiadamy

konkurencja nas nie lubi

i zamawiała na fałszywe adresy narażając nas na koszty

Ja11:37
    rozumiem, dziękuję za informację.

#sklepyinternetowe #pytanie #pytaniedoeksperta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chciałbym nawiązać do wpisu pewnego stulejarza @kleopatrixx , który trafił w gorące, a mianowicie wysłał on rzekome zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez użytkowniczkę @Amishia , opierające się na tym, że udziela ona pomocy przy popełnieniu przestępstwa. W temacie pojawiły się następujące zarzuty z art. 18 kk ustęp 3 - pomocnictwo, a przytoczyła to użytkowniczka @alma_ , która rzekomo jest doświadczonym prawnikiem (xD).

Spieszę od razu z wyjaśnieniem droga pani, że gdyby była pani doświadczonym prawnikiem to wiedziałaby pani, że informacje udzielane przez @Amishia dotyczą instytucji, w których wykonuje się zabiegi całkowicie legalnie, a to jest zgodne z prawem polskim, gdyż nie znajdują się one na terenie Polski. Jeżeli podam tutaj adresy coffeeshopów w Holandii gdzie można kupić trawkę, nie będzie to w świetle polskiego prawa jego łamaniem.

Mam za sobą tego typu precedens, gdyż cztery lata temu doniesiono na mnie, że na jednym z forów internetowych udostępniam adresy wyżej wymienionych sklepów z używkami i jakiś katolicki dzban naprawdę zawiadomił o tym prokuraturę, uzyskując moje dane adresowe od admina forum. Sprawa jednak została umorzona, ponieważ nie ma w takich przypadkach mowy o pomocnictwie i zastosowaniu art. 18 kk.

@gnt_1 @ciemnienie @Fako również powielają bzdury o jakimkolwiek pomocnictwie. Mam nadzieję, że @Amishia dalej będzie kontynuować zamieszczanie przydatnych kobietom informacji, bo jedyny prokurator jakiego tamten dzieciak zawiadomił to słynna dziura w dupie.

#prawo #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #aborcja
    pokaż całość

odpowiedzi (95)

W zalesiu rozmowy rekrutacyjne to jest dramat. Moja różowa poszła na drugi etap rozmowy jako osoba ds administracji czyli jakieś faktury, kalendarz pasjans ( ͡° ͜ʖ ͡°) etc. Przyjechał szefo, łysy pan ubrany z bluze i kolejno:
    -Wyśmiał zainteresowania kandydatki
    -Wyśmiał temat pracy licencjackiej
    -Leciał na wulgaryzmach
    -Śmiał się z stalkingu "bo mają taki wewnętrzny żart wewnątrz firmy"
    -No i perełka. Nie dał czasu do zastanowienia się do podpisania umowy bo porównał to do "Tindera i bycia sparowanym z dwoma facetami, gdy jeden oferuje kawę, to nie pisze się mu, że czeka się na odpowiedź drugiego" XD
    Rózowa oczywiście z RIGGCzem, nie przyjęła oferty, napisała opinie na goworku, po czym dzwoni do niej pan prezes.
    "Ma pani 7 dni na usunięcie opinie bo skontaktuje się z panią mój mecenas dziura w dupie". xD
    Ciekawy pan, jakby ktoś chciał skorzystać z usług jego firmy zostawiam NIP:
    NIP: 9721089578

REGON: 361149917
    #pracbaza #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Wow takiej pracy sprzęgłem jeszcze nie widziałem, jak oni to robią to ja nie wiem
    #motoryzacja #drift #samochody #heheszki

odpowiedzi (33)