Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem fanem telefonów z #ios dwa dni temu wysiadł mi mój telefon z Androidem (mi 6). Z braku laku pożyczyłem od dziewczyny jej starego iPhona 7. I #!$%@? jestem zajebiscie pozytywnie zaskoczony. Żadnych ścinek, wszystko działa płynnie w przeciwieństwie do mojego telefonu który ma całkiem spoko parametry nadal (rok u mnie). Chyba wiem jaki będzie mój następny telefon XD a pomyśleć ze nie lubiłem tej marki #android #telefony
  • 23
@Ni3pokolorowany: a kiedy ostatnio miałeś nowy telefon z Androidem, i jaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój S9 chodzi od lipca jak złoto, a przecież Pixele, OnePlusy są jeszcze szybsze, bo z lżejsza nakładką. No i trzeba tez mieć na uwadze, ze w topowych modelach lepsze aparaty masz jednak w androidach, pomijając już różne duperelki typu czytniki w ekranie, itd

Edit: a dobra, widzę. No cóż, 2 lata
@Ni3pokolorowany: Akurat S8 po premierze to była jakaś padaka. Już wtedy chciałem wrócić z iOS i go kupiłem, ale po 2 tygodniach zwróciłem, bo normalnie lagował na pulpicie i w menu aplikacji xD Ale obecnie chyba jest z nim lepiej, bo nie spotkałem się z głosami żeby ludziom coś cięło na nowszych wersjach andka
@Ni3pokolorowany będziesz latał między telefonami, mówię Ci to ja. Ios po jakimś czasie się "nudzi" niby wszystko działa ale to nie to, będziesz nie raz chciał dać szansę androidowi ja mam nadzieję że tej szansy mój już nie sperdoli bo nie chce wracać do ios

S6edge-iphone7-s8plus-iphoneX-mate20pro