Wpis z mikrobloga

Jeszcze parę giga do ściągnięcia i będę testował #satisfactory :) Zobaczymy jak wygląda #factorio w 3d ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i przy okazji lekki #!$%@? mnie złapał bo gra jest tylko na epic store zamiast na #steam :/ Powiem Wam, że jeszcze jakoś przełknąłem Metro Exodus, ale sytuacja w której kolejna fajna pozycja jest ekskluzywem na epic to to zaczyna mnie niepokoić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry
acidd - Jeszcze parę giga do ściągnięcia i będę testował #satisfactory :) Zobaczymy j...

źródło: comment_1yfIVjfENAAdy48LaKNsoMunV6bfMSDC.jpg

Pobierz
  • 24
@DanteTooMayCry: Tylko kanał w TV czy na YT to nie jest to samo co platformy z grami. Tam przełączasz kanał i nie ma żadnej różnicy. A tutaj platforma epica nie jest nawet w połowie tak wyposażona jak steam. Gdyby epic był tak dobry jak steam to jeszcze by to jakoś przekonywało. A ledwo dzisiaj pobrałem ich aplikacje i już miałem problem z pobieraniem, bo nagle aplikacja pod koniec pobierania stwierdziła, że
@DanteTooMayCry: nie no spoko kolego, skumałem o co chodzi. Ja tam nie jestem fanbojem steama i raz dwa kupiłem metro bez oglądania się na platformę grubego. Napisałem jednak też, że: "zaczyna mnie niepokoić" głównie dlatego, że #!$%@? mnie strasznie uboga funkcjonalność epica, no i jednak fajnie byłoby mieć wszystko pod ręką. A jak epic wygryzie kawałek tortu? To: ¯\_(ツ)_/¯
@Tak_masz_racje:

bo nagle aplikacja pod koniec pobierania stwierdziła, że musi pobrać grę jeszcze raz


I wcale się to nie zdarzało na steamie...

A tutaj platforma epica nie jest nawet w połowie tak wyposażona jak steam

@acidd:

że #!$%@? mnie strasznie uboga funkcjonalność epica


Nie wiem. Zawsze myślałem, że gry są do grania. Jak ludzie grali przed 2013? Chociaż przyznam, że brakuje mi czasami F12, ale to dotyczy nie tylko epica,
@DanteTooMayCry: ja jestem z tych, którzy wgrywali z kaset jeszcze na c64 i uruchamiali gry w dosie więc o mnie, przynajmniej się nie martw ;) nie zapomnę
co do steama po prostu podoba mi się taki kombajn i takie rozwiązania jakie oferuje
I wcale się to nie zdarzało na steamie...


Akurat mi osobiście nigdy tak się nie zdarzyło, więc nie mogę narzekać.

Nie wiem. Zawsze myślałem, że gry są do grania. Jak ludzie grali przed 2013?


Tylko mi tu nie zacznij mówić, że po co ktoś kupuje auto za 100k jak auto za 5k też jeździ, więc co za różnica xD Właśnie mamy 2019 rok i mi pasuje, że steam jest tak rozbudowany. Dla
@Tak_masz_racje:

mi pasuje, że steam jest tak rozbudowany.


Ale poważnie, co tam takiego jest?

@acidd:

A tak o ogólnie to zapomniałem wam wcześniej jeszcze napisać, że za kilka lat, będzie jeden klient który będzie miał zakładki do poszczególnych wydawców, steam, epic, origin. Nie dlatego, że tak zapowiedzieli, tylko, dlatego, że tak wygląda pójście na przód. Zawsze. Jest jeden, potem powstaje wiele, a potem w pewien sposób się łączą, aby klient
@DanteTooMayCry: Wystarczy spojrzeć na tę już trochę starszą grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak o ogólnie to zapomniałem wam wcześniej jeszcze napisać, że za kilka lat, będzie jeden klient który będzie miał zakładki do poszczególnych wydawców, steam, epic, origin.


Tylko niestety na razie to mamy ich coraz więcej zamiast mniej. Ogólnie dla mnie przyszłość to jest cloud gaming, będziemy tylko wykupować abonament i będziemy sobie grali
Takmaszracje - @DanteTooMayCry: Wystarczy spojrzeć na tę już trochę starszą grafikę (...

źródło: comment_JvMDhFMDBccjvIqrBBB6Q9hms9VKiYPf.jpg

Pobierz