Wpis z mikrobloga

Kochan tych Januszy z allegro...

Chyba pierwsza taka sytuacja od dłuższego czasu i to przy zakupie głupiej patelni...

Czas wysyłki: 2 dni robocze

3 dnia roboczego dostałem jakiegoś śmiesznego maila o opóźnieniu (które zdążyłem już sam zauważyć), bez nawet informacji o tym kiedy wyślą i jak (kiedy chcę więcej informacji to mam dzwonić), zadzwoniłem i miła pani potwierdziła wysyłkę do końca tego tygodnia, oczywiście nic nikt nie wysłał.

Zacząłem dyskusję na allegro bo nie będę się prosił łaskawie o wysłanie, tylko nie wiem czy ta na pewno działa "motywująco" dla sprzedawcy.

Negatywa mają jak w banku, chociażby za okłamanie mnie i brak informacji dla kupującego (mail informujący o opóźnieniu, bez informacji o tym kiedy wyślą, uważam za brak informacji, to że było opóźnione już się sam dawno domyśliłem).

PS: Oczywiście oferta dalej widnieje jako dostępna z czasem wysyłki 2 dni, mimo że towaru nie mają :).
#allegro
  • 1
@Kakaladze: Słusznie. Negatyw w takiej sytuacji to nie zemsta, a raczej sygnał dla innych potencjalnych klientów, żeby nie dali się naciąć. Ja miałem ostatnio podobnie i dopiero otwarcie dyskusji zmotywowało janusza, żeby w ogóle mi odpowiedział. W końcu odstąpiłem od zakupu, a janusz dostał negatywa. Nagle zaczął być bardzo kontaktowy, miły, zaczął obiecywać gratisy, żebym tylko anulował komentarz. Zostawiłem jako przestrogę dla innych.