Wpis z mikrobloga

#t5poeuropie

Odebrałem dzisiaj łóżko,a raczej fotel Lycksele który znalazłem na olx za 150 zł. Fotel ma taką samą zasadę działania jak specjalne łóżka do zabudowy po 1300 zł. Po przymiarkach okazało się że pasuje do T5 idealnie. 24.03 umówieni stolarze na zabudowe,a w weekend dziewczyna przywiezie mi mój sprzęt caravaningowe. Wyjazd 1 kwietnia
Pobierz
źródło: comment_mo3Pl5EBQv21USJsieeuRmTSPXc89Tpu.jpg
  • 18
@rafal-heros: T5? Po Europie? Odważnie. Znam Niemca, który dziwił się, że T4 takie drogie, kupił T5 w tym samym celu co Ty, zabudował, spakował się, wsiadł i pojechał, a po 300km i jebnął mu silnik xD
@bidzej: pieprzeniem .kupiłem jak mial 250 tys. Teraz ma 340 i robione podstawowe rzeczy . Muszę siwece tylko wymienić przed wyjazdem bo kopci przy odpalaniu w zimie. Silnik 1.9 TDI blacha ocynkowana, rocznik 2003 a podwozie jak nówka. Tymczasem T4 silniki dobre ale już gnije
jumper 2,2 hdi, 3,7m paka - łożko demontowane bo bus na co dzień w transporcie - 1 wypad krótki 500 km , 2 to już 1900 km z polskich gór nad polskie morze przez jezioro - co prawda po campingach gdzie niczego nie brakuje - prąd + farelka elektryczna niweluje doskonale zimne noce + lodówka :) Zaleta - bus nie wygląda jak kamper - więc nie gonią ... dlatego w tym roku
Pobierz
źródło: comment_hw7NFXYoQK6cEBTMttYhWljGkw40ivIx.jpg