Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pogromca KJSów

  Somsiad jeździł kiedyś jako pilot w Seicento Sportingu i któregoś niedzielnego popołudnia, gdy spokojnie jechaliśmy jego Peugeotem 205 po dzielnicy, opowiedział mi krótką historię.

  Pod Proszowicami ścigały się Saxofony, Cinquecenta, Seicenta, Xsary, Golfy III VR6, Balena i tym podobne stuningowane tanim kosztem auta, aż tu nagle podjechał jeździec znikąd w seryjnej czerwonej Toyocie Yaris, którą większość kojarzyła z jazdą na eLce. Jakież było ich zdziwienie, gdy Yaris objechał wszystkich, a po zawodach jak gdyby nigdy nic pojechał na zakupy do Geanta.

  Dopiero później ktoś włączył internet i stwierdził, że to była mityczna Toyota Yaris turbo, której powstało jedynie 400 sztuk.

  W porównaniu z Yarisem T Sport o mocy 106 KM, tutaj zamontowano turbinę IHI z max ciśnieniem sprężania 0,45 bara, podnoszącą moc do 150 KM. Samochód jest również obniżony o 15 mm (30 mm w porównaniu ze zwykłym Yarisem), ma aero pakiet oraz bardzo krótką, pięciobiegową skrzynię. Wykres przebiegu momentu obrotowego od 2000 obrotów / min jest niemal płaski, więc dysponuje mocą przy każdych obrotach silnika. Są zmienione wtryskiwacze, inna pompa oleju, pompa benzyny i większa chłodnica.

  Autko waży poniżej tony, do setki zbiera się w 7 sekund, osiąga 205 km/h.

  Doskonały materiał na youngtimera i solidny sleeper, prawdziwy hot-hatch. Na olx jest kilka sztuk, do wyrwania za 20 000 zł.

  #rzetelnafura
  #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #toyota
  pokaż całość

  odpowiedzi (120)

 • avatar

  Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie w sobotę Lidla. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem zrobić zakupy gdzieś indziej okazało się, że jak sobota to tylko do lidla. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem zmienić sklep, prędzej czy później w sobotę i tak tam wracałem. Chodzę tam już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże. #heheszki #lidl

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Zamach w Nowej Zelandii robi biały.
  Wszyscy lewacy: biali są źli, white supremacy, kill all whites!!!!!!!1!1!!1!11!

  Zamach w Holandii robi turek.
  Wszyscy lewacy: ...

  Ładne podwójne standardy macie.

  #takaprawda #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #whitegenocide #kolorowaagitacja #zamach #holandia #nowazelandia pokaż całość

  odpowiedzi (55)