•  

  Ej a ja mam taki pomysł na biznes: Napiszę apkkę łączącą alkoholików z metami! Dam jaką chwytliwą nazwę Ubeer (że niby piwo;) Zapłaci się jakimś trollą internetowym żeby pisali że w legalnym monopolowym z koncesją to pani Grażynka się nie umyła, albo że podłoga nie zmyta albo ze paragonu nie dała... Co nawet w niektórych przypadkach może być prawdą oczywiście... podchwycą to potem inne gimbusy i będą już nam za darmo spamować internety,hehe Główka pracuje( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  Pewnie jakieś monopolowe będą miały ból dupy i będą protestować... Ale to skorumpuje się paru polityków i po kłopocie, wszyscy będą udawać że nic się nie dzieje.
  A nasi "partnerzy" będą już na masową skale ciągnąć nielegalny spiryt ze wschodu zatrudniając żuli jako wolontariuszy w fundacjach do egidą ministerstwa zdrowia, hehe
  Coś tam te sklepy i polscy producenci wódki będą jeszcze stękać... Ale że politycy w mojej kieszeni to pyk ustawę podemnie napiszą ładnie,hehe. I to ja tak pięknie ich i innych Polaków wyrucham bez mydła że już nie podskoczą a reszta to się będzie nawet jeszcze cieszyć... no bo kurwa wódka 3zł taniej panie dobrodzieju!!!(ꖘ‸ꖘ)

  pokaż spoiler Myślicie że to fikcja? Nie kurwa to już się stało, tylko branża inna...

  #taxi #uber #biznes #wodka #startup #ruchajzwykopem #gospodarka #polska https://www.wykop.pl/wpis/39500735/oto-prawda-o-uber-i-taxify-dzis-w-gazetawyborcza-t/